×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
30. marts, 2017
Drukāt

Investē 2,4 miljonus eiro ” Maximas” veikalā Daugavpilī (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rekonstrukcijas darbi vienā no ” Maxima Latvija” veikaliem Daugavpilī tika sākti šā gada janvārī. Tirdzniecības centrā ir mainīta grīda, apgaismojums, plaukti, ledusskapji un saldētavas, kā arī citas iekārtas. Tāpat remonts veikts arī tirdzniecības centra noliktavā. Darbos kopumā ieguldīti 2,4 miljoni eiro un veikals Cietokšņa ielā 60 tiks atvēŗts 6.aprīlī.

“Šis tirdzniecības centrs durvis vēra 2003.gadā, un tik lielas rekonstrukcijas līdz šim centrs nebija piedzīvojis. Šī veikala atvēršanu vietējie iedzīvotāji ļoti gaidīja, jo tiklīdz, kā tirdzniecības centrs bija slēgts, saņēmām daudz jautājumu par tā atvēršanu. Tāpēc esam pārliecināti, ka klienti novērtēs veikala vizuālās pārmaiņas,” norāda “Maxima Latvija” operacionāla vadītāja Kristīne Āboltiņa.

Tirdzniecības centrā līdz šim bija gan veikals “Maxima XX”, gan astoņi dažādi citi pakalpojumu sniedzēji. Pēc rekonstrukcijas tirdzniecības centrā ir paplašināta veikala “Maxima XX” tirdzniecības platība, bet pārējo pakalpojumu sniedzēju skaits ir samazināts, un tagad centrā būs tikai “Euro aptieka”, juvelierizstrādājumu veikals “585” un telekomunikāciju uzņēmums “Bite”. Tāpat tirdzniecības centrā iedzīvotājiem pieejami trīs bankomāti.

“Iedzīvotāju ērtībai pēc rekonstrukcijas veikalā “Maxima XX” paplašināts preču sortiments, jo par 300 kvadrātmetriem palielināta veikala “Maxima XX” tirdzniecības platība. Tagad veikalā izveidota speciāla kulinārijas un konditorejas stendu sala, lai iedzīvotajiem būtu vēl plašākas iespējas izvēlēties,” stāsta veikala pārstāve.

Veikala “Maxima XX” platība šajā tirdzniecības centrā pēc rekonstrukcijas ir 2882 kvadrātmetri, un veikalā strādā ap 100 darbinieku.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jāņonkols no laukiem. Atbildēt

    Un cik investēs vietējā, pašu ražotās produkcijas, tirgus attīstībā?

  2. svarīgākais,ka būs ,,zelta” lietu veikals,tur katru dienu kāds kaut ko pirks.

Draugiem Facebook Twitter Google+