×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
1. jūnijs, 2015
Drukāt

Investējot vairāk nekā miljonu eiro, “VIRŠI-A” atklāj jaunu degvielas uzpildes staciju Rīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs “VIRŠI-A”, investējot vairāk nekā vienu miljonu eiro, atvēris 55. degvielas uzpildes staciju (DUS). Jaunā stacija atvērta Rīgā, Daugavgrīvas ielā 136 A, un līdz šim tā piederējusi degvielas uzpildes staciju tīklam “Dinaz”.

Šis ir jau trešā degvielas uzpildes stacija, kuru “VIRŠI-A” iegādājas no “Dinaz”. Darījums par DUS iegādi noticis šī gada pavasarī.

“Līdz ar jaunās stacijas atvēršanu atzīmējam divus būtiskus uzņēmuma darbības posmus – staciju skaits mūsu DUS tīklā ir sasniedzis 55, kā arī tiek atklāta piektā stacija Rīgā. Jaunās stacijas atvēršana Rīgā ir daļa no uzņēmuma stratēģijas, kuras ietvaros stiprinām savas tirgus pozīcijas tieši valsts centrālajā daļā un tās apkārtnē,” izteicies “VIRŠI-A” valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš.

Arī piektā “VIRŠI-A” DUS Rīgā ir modernizēta atbilstoši “VIRŠI-A” zīmola koncepcijai – tajā ir uzstādīti jaunākās paaudzes degvielas sūkņi, izveidots moderns veikals 64 m2 platībā, izveidota atpūtas zona, kur nesteidzīgi baudīt kafiju vai maltīti, kā arī pieejama automazgātava.

DUS Daugavgrīva ir pilna servisa uzpildes stacija, kas strādā 24 stundas diennaktī. Tajā ir pieejams 95 un 98 markas benzīns, kā arī dīzeļdegviela (DD). Degvielas uzpildes stacijā darbojas veikals, kas piedāvā dažādus karstos dzērienus un uzkodas, kā arī visas nepieciešamās preces automašīnas apkopei.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+