×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Inženierzinātņu vidusskolas attīstībai saziedoti 135 465 eiro

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) organizētajā kampaņā Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) attīstībai saziedoti 135 465 eiro, aģentūru BNS informēja RTU pārstāve Baiba Roga.

Par ziedojumu naudu iecerēts nodrošināt IZV skolēnus ar jaunāko mācību literatūru un palīglīdzekļiem, piedāvāt viņiem stipendijas, organizēt ekskursijas uz nozares vadošajiem uzņēmumiem, kā arī iekārtot mūsdienīgi aprīkotas ķīmijas, fizikas, bioloģijas un datorzinību klases. Kampaņas mērķim privātpersonas ziedojušas 14 990 eiro, savukārt uzņēmumi – 120 475 eiro.

“Šī ir visu laiku veiksmīgākā RTU sabiedrības uzmanības un ziedojumu piesaistes kampaņa, kas vienota mērķa vārdā pulcējusi vairāk nekā 400 atbalstītāju. [..] Esam gandarīti par paveikto un pateicamies ikvienam, kurš ar savu ziedojumu atbalstījis RTU Inženierzinātņu vidusskolu,” pateicību pauda RTU rektora vietnieks attīstībā Artūrs Zeps.

Roga pavēstīja, ka privātpersonu un uzņēmumu vārdi un nosaukumi tiks iemūžināti Goda plāksnē, kas atradīsies IZV telpās, savukārt atbalstītāju, kuri ziedojuši vairāk nekā 500 eiro, vārdi un vēlējumi jaunajai inženieru paaudzei tiks iegravēti skolas kāpnēs. Patlaban savus vēstījumus atstājis 21 ziedotājs, taču arī pēc kampaņas noslēguma ziedotāju vārdi tiks iemūžināti skolā.

Kampaņa norisinājās no 15.aprīļa līdz 15.jūnijam interneta vietnē “kampana.izv.lv.” 2015./2016. mācību gadā IZV konkursa kārtībā no skolas budžeta līdzekļiem finansētajās vietās 10.klasē uzņems 22–25 skolēnus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+