×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
23. janvāris, 2018
Drukāt

Īpašā kampaņā fotoradari “ķers” OCTA un tehniskās apskates derīguma termiņus (1)

Foto - CSDDFoto - CSDD

Divas nedēļas – no šīs nedēļas sākuma līdz 4.februārim – Latvijas transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB) sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) un Valsts policiju īstenos sociālu kampaņu ar mērķi skaidrot sabiedrībai OCTA un tehniskās apskates savlaicīgas veikšanas nepieciešamību, kā arī mazināt to autovadītāju skaitu, kas neiegādājas OCTA vai nokavē tehniskās apskates derīguma termiņus, portālu la.lv informēja LTAB.

Lai precīzāk izvērtētu to autovadītāju īpatsvaru, kas ceļu satiksmē piedalās bez derīgas OCTA vai tehniskās apskates, kampaņas laikā stacionārie fotoradari pastiprināti kontrolēs OCTA un tehniskās apskates derīguma termiņus.

Kampaņas ietvaros paredzēts veikt plašu profilaktisko darbu, skaidrojot autovadītājiem, ka OCTA vai tehniskā apskate nav tikai formalitāte, ko valsts uzspiedusi autovadītājiem, bet gan drošības garants pašam autovadītājam, pasažieriem un citiem satiksmes dalībniekiem.

LTAB apkopotā informācija rāda, ka šobrīd kopējais neapdrošināto transportlīdzekļu skaits uz Latvijas ceļiem ir ap 1,5%. Iecerēts, ka kampaņas laikā apkopotie dati ļaus LTAB un CSDD efektīvāk informēt aizmāršīgos autovadītājus par OCTA vai tehniskās apskates derīguma termiņa beigām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kādēļ kampaņa? Kampaņas laikā radari kontrolēs pastiprināti… Kā tad tos papildus nostiprinās, ar ko? Vai nevar to kontroli darīt patstāvīgi, normālā veidā? Pieraduši, kā PSRS laikos, kampaņas viena aiz otras, un visas mērķētas uz augstākiem un labākiem panākumiem un “darba” rezultātiem… Kā tas viss jau ir apnicis… Saukļi, lozungi, plakāti, kampaņas, prēmijas, piemaksas, bonusi, kompensācijas… Kas traucē normālai, ikdienas strādāšanai? Vecie pieradumi, sēž DNS-ā, gēnos? Jāatskaitās priekšniecībai? Jākrāj punkti prēmijai?

Draugiem Facebook Twitter Google+