×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
5. aprīlis, 2016
Drukāt

Īpaši Māra Subača zīmējumiem “Pop-up” galerijā izveidos “Balto istabu”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No piektdienas, 8. aprīļa, “Pop – up mākslas galerijā” tirdzniecības centrā “Galleria Rīga” līdzās glezniecības darbiem, keramikai un citās vizuālās izpausmes tehnikās veidotiem darbiem būs aplūkojami arī Māra Subača lakoniskie zīmuļa stāsti A4 formātā, kuriem galerijā veltīta sava – Baltā istaba, LA.lv uzzināja galerijā.

Māra Subača rokraksts atpazīstams jau iztālēm, liektu līniju horizontos sazīmējot cilvēku, dzīvnieku, priekšmetu un pārdabisku spēku figūras. Māra Subača zīmējumi rodas meditācijā, tie ir vienā eksemplārā, kaut arī bieži pārnesti citos formātos. Tie padevīgi iespiežas presē, audeklā vai porcelāna porās un izdzīvo miljons paralēlās dzīves.

Katru dienu tās ir citas tēmas, tie ir citi stāsti, kurus galerijas saimnieces nu vēlas ienest ne vien savās mājās, bet cauri Baltajai istabai iznest arī plašajā pasaulē, Subača darbos būtiski klātesošās piezīmes pārnesot vācu, krievu, angļu un citās valodās.

Galerijas Baltajā istabā Subača darbi būs aplūkojami ik dienas, un tiem, kas daļu mākslinieka stāsta gribēs nest sev līdz, būs iespēja unikālos zīmējumus arī iegādāties.

Baltās istabas atklāšana un tikšanās ar mākslinieku Māri Subaču notiks 7. aprīlī plkst. 18, “Pop-up mākslas galerijā”.

Galerija atvērta katru dienu no plkst. 12 līdz 19, izņemot pirmdienas, tirdzniecības centra “Galleria Riga” 6. stāvā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+