Horoskopi un mistika
Horoskopi

Īpaši nozīmīgi un svarīgi būs mīļie cilvēki! Horoskopi 16.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien jebkura cilvēka dzīvē liela nozīme būs ģimenei un tuviniekiem, kā arī vienkārši mīļiem cilvēkiem. Tāpēc ieteicamas ir visas tās aktivitātes, kurās jūs varat iesaistīt arī sev mīļos. Daži cilvēki jutīs radošās enerģijas pieaugumu un ar savu rīcību pat iedvesmos citus. Vienīgais, no kā jāuzmanās – nepārvērtēt savus spēkus un sekot līdzi savai pašsajūtai.

Auns

Šodien tu kļūsi par iedvesmas avotu daudziem cilvēkiem. Lietas, ko tu darīsi, iedvesmos arī citus. Ieklausies savā intuīcijā, veselajā saprātā un izproti situāciju – tad viss veiksies daudz labāk nekā tu būsi iecerējis.

Vērsis

Šī diena simbolizē sevis apzināšanos. Planētu izvietojums Vēršus mudinās atrast savu pareizo ceļu uz laimi un veiksmi. Liekot savā priekšā jaunu mērķi, ņem vērā: tam ir jābūt ļoti precīzam un skaidram. Necenties ar vienu šāvienu nošaut vairākus zaķus.

Dvīņi

Šodien diena nesola nekādus nepatīkamus pārsteigumus un viss ritēs savu gaitu. Tavas iespējas pat pieaugs, turklāt runa ir par itin visām dzīves jomām.

Vēzis

Par galveno šīs dienas notikumu var kļūt kāda daudzsološa iepazīšanās. Zvaigznes sola, ka ir ļoti liela iespēja tieši šodien satikt to cilvēku, kas ilgus gadus tavā dzīves ceļā būs tavs lielais atbalsts. Vēži, kas šodien dosies pie altāra, dzīvos ilgu, skaistu un laimīgu dzīvi kopā ar mīļoto cilvēku.

Lauva

Šo dienu vari veltīt visām tām darbībām, kas palīdz tev izglītoties un morāli uzlādēties – kursi, semināri, pirts, baseins, īsāk sakot, jebkas, kas tev sagādā prieku un gandarījumu.

Jaunava

Pienācis laiks apmaksāt rēķinus. Mainīsies tava attieksme pret tuviniekiem: viņi tev kļūs vēl svarīgāki un vēl mīļāki. Starp citu, draugiem šodien tavā dzīvē būs ļoti nozīmīga loma.

Svari

Zvaigznes šodien Svariem dāvās enerģijas pieplūdumu. Tas tev palīdzēs nekavējoties reaģēt uz dažādām neplānotām situācijām. Veiksmīgs brīdis, lai pabeigtu iesāktos darbus. Vari domās ieplānot arī jaunus projektus. Centies neslinkot, bet būt kustībā.

Skorpions

Finansēs šodien valdīs stabilitāte. Nepalaid garām laiku, kad vari realizēt savas visdrosmīgākās ieceres un plānus! Ja tu neļausies emocijām un rīkosies pēc plāna, tevi sagaida veiksmīga diena daudzu stundu garumā.

Strēlnieks

Iespējamas dažādas izmaiņas tavā privātajā dzīvē. Iespējams, tu iepazīsies ar kādu cilvēku, kam tavā dzīvē būs nozīmīga loma.

Mežāzis

Ģimenes dzīve dāvās prieku un dvēselisku piepildījumu. Šī diena ir lieliski piemērota dažādiem ceļojumiem un arī pārmaiņām dzīvē, piemēram, pārcelšanos uz citu dzīvesvietu. Esi uzmanīgs un vērīgs attiecībā pret savu veselību.

Ūdensvīrs

Iespējams, ka apstākļi pārbaudīs tavu gara noturību. Bet, ja tu jau ilgāku laiku dzīvo stadijā “man nekas nepatīk”, aprunājies ar kādu draugu vai ģimenes locekli un centies tikt skaidrībā, kas tevi patiesībā nomāc. Negaidi, kad ar šo problēmu sāks nodarboties pati dzīve.

Zivis

Iespējama veiksme dažādās dzīves sfērās. It īpaši viegli būs parādīt sevi, gūt atzinību un popularitāti.

LA.lv