Horoskopi un mistika

Īpašības, kas visspilgtāk raksturo katru zodiaka zīmi 16

Foto – Fotolia

Auns – pārgalvīgais

Īpašība vārdu horoskops īsi, precīzi, ar nelielu humora devu raksturo katru horoskopa zīmi.

Enerģisks. Piedzīvojumu kārs un spontāns. Paļāvīgs un entuziastisks. Jautrs. Mīl izaicinājumus. Ārkārtīgi nepacietīgs. Reizēm patmīlīgs. Ātri sadusmojas. Dzīvīgs, kaislīgs un asprātīgs. Sabiedrisks. Ātri zaudē interesi, sāk garlaikoties. Egoistisks. Drosmīgs un uzstājīgs. Bieži fiziski attīstīts un sportisks.

Vērsis – pacietīgais

Apburošs, bet agresīvs. Var izskatīties garlaicīgs, bet tāds nav. Centīgs. Sirsnīgs. Spēcīgs, apveltīts ar pacietību. Drošs un stabils raksturs un rīcība. Nemeklē vieglākos ceļus. Lepojas ar savu skaistumu. Pacietīgs un uzticams. Labs draugs un padomdevējs. Mīlošs un laipns. Kaislīgs. Izpaužas emocionāli. Var spēji sadusmoties. Mērķtiecīgs. Baudkārs. Ļoti augstsirdīgs.

Dvīņi – pļāpīgais

Gudrs un attapīgs. Sabiedrisks, ļoti pļāpīgs. Dzīvīgs, enerģisks. Spēj pielāgoties, bet nepieciešama pašizpausme. Labas spējas argumentēt un uzstāties. Patīk pārmaiņas. Mainīgs. Rosīgs, reizēm nervozs un saspringts. Mīl baumas. Var likties virspusējs vai nekonsekvents, bet tas ir tikai mainīgums. Fiziski un garīgi skaists.

Vēzis – bruņinieciskais

Jūtīgs, emocionāls. Var būt kautrīgs. Ļoti mīlošs un gādīgs. Glīts vai pat daiļš. Lielisks dzīvesbiedrs. Aizgādniecisks. Izdomas bagāts. Piesardzīgs. Taktils personības tips. Nepieciešams izjust apkārtējo mīlestību. Viegli aizvainojums, bet līdzjūtīgs.

Lauva – priekšnieciskais

Ļoti organizēts. Dzīvē nepieciešama kārtība, un tas nozīmē visu kontrolēt. Patīk novilkt robežas. Tiecas visu pārraudzīt. Priekšniecisks. Izpalīdzīgs. Sabiedrisks un komunikabls. Ekstroverts. Augstsirdīgs, sirsnīgs. Jūtīgs. Radošs. Pārņemts ar sevi. Mīlošs. Grib vienmēr rīkoties pareizi. Pievilcīgs.

Jaunava – perfekcionists

Attiecībās – dominē. Konservatīvs. Vienmēr grib paturēt pēdējo vārdu. Netrūkst argumentu. Raizējas par itin visu. Ļoti gudrs. Nepatīk troksnis un haoss. Motivēts. Centīgs. Uzticams. Skaists. Viegli sarunāties. Grūti apmierināt. Strikts. Praktisks un pieksīgs. Bieži kautrīgs. Pesimistisks.

Svari – samierinātājs

Jauks pret ikvienu, ko satiek. Neizlēmīgs. Īpašs šarms. Radošs, enerģisks un ļoti sabiedrisks. Necieš vienatni. Mierpilns, dāsns. Skaists un mīlošs. Koķets. Pārāk viegli piekāpjas. Kavētājs. Lētticīgs.

Skorpions – kaislīgais

Ļoti enerģisks. Inteliģents. Var būt greizsirdīgs un privātīpašniecisks. Čakls. Lielisks skūpstītājs. Var ļauties apsēstībai vai noslēpumainībai. Tur ļaunu prātu. Pievilcīgs. Apņēmīgs. Dod priekšroku ilglaicīgām attiecībām. Runīgs. Romantisks. Reizēm var būt egoists. Kaislīgs. Emocionāls.

Strēlnieks – veiksmes kareivis

Labdabīgs optimists. Negrib pieaugt (Pītera Pena sindroms). Izdabā savām iegribām. Lielīgs. Mīl luksusu un azartu. Sabiedrisks un komunikabls. Nepatīk atbildība. Toties bieži fantazē. Nepacietīgs. Sabiedrības dvēsele. Daudz draugu. Koķets. Nepatīk likumi un noteikumi. Reizēm liekulīgs. Necieš ierobežojumus, šauras telpas un pat šauras drēbes. Necieš, ka viņu apšauba. Skaists gan iekšēji, gan ārēji.

Mežāzis – praktiķis

Pacietīgs un gudrs. Praktisks un nelokāms. Ambiciozs. Drīzāk izskatīgs, nekā neglīts. Laba humora izjūta. Var būt nedaudz kautrīgs un atturīgs. Bieži pesimistisks. Reizēm rīkojas pirms domā, var būt nelaipns. Ļaunpieminīgs. Patīk sāncensība. Sasniedz kāroto.

Ūdensvīrs – mīlīgais

Saistītie raksti

Optimistisks un godīgs. Jauks cilvēks. Ļoti neatkarīgs. Izdomas bagāts un inteliģents. Draudzīgs un uzticams. Var šķist nejutīgs. Var būt nedaudz dumpiniecisks. Ļoti spītīgs, bet oriģināls. Pievilcīgs gan iekšēji, gan ārēji. Ekscentriska personība.

Zivis – sapņainais

Augstsirdīgs, laipns un domīgs. Ļoti radoša un spilgta iztēle. Var kļūt slapstīgs un izvairīgs. Jūtīgs. Nepatīk iedziļināties detaļās. Reizēm pietrūkst saiknes ar realitāti. Līdzjūtīgs un mīlošs. Laipns. Nesavtīgs. Lieliski skūpstās. Skaists.

LA.lv