Tehnika
Tehnoloģijas

iPhone 8 Plus lādētājs “uzsprāgst” trīs minūtes pēc pievienošanas tīklam 16

Kāda Taivānas iedzīvotāja piedzīvojusi nepatīkamu pārsteigumu: tikko nopirktās ierīces lādētājs sācis dūmot un praktiski “uzsprādzis”, vēsta vietne “gizchina.com”.

“Apple” jau solījies laist klajā atjauninājumu, lai izlabotu krakšķošo skaņu, kas dažiem lietotājiem rodas, veicot zvanus, bet šķiet, ka ražotājam nāksies saskarties arī ar lietotāju satraukumu “sprāgstoša lādētāja dēļ”.

Vu, kuras stāstījumu publicējuši vietējie mediji, pievienojusi lādētāju tīklam, kad tālrunis rādījis baterijas uzpildi par 70%.

Negadījums noticis tikai trīs minūtes pēc lādētāja pievienošanas. Tiesa gan, milzu postījumus “sprādziens” nav radījis, kā to var vērot attēlos.
Vu, kura ir uzticīga iPhone fane kopš iPhone 4 iznākšanas, žurnālistiem pavēstīja, ka iegādājusies 64 GB iPhone 8 Plus zelta versiju 23. septembrī, trīs dienas pirms incidenta, un līdz tam nekādu problēmu nav bijis.

“Eksplodējušais” iPhone 8 Plus nodots rūpnīcai tālākai izpētei, bet tehnoloģiju blogos izskanējušas aizdomas, ka vainojama tā pati ražotāja ATL baterija, kas bijis saistīts ar Galaxy Note 7 tehniskajām problēmām, kuru dēļ Samsung jaunajā modelī tās vairs neizmantoja.

Galerijas nosaukums
LA.lv