Latvijā
Kriminālziņas

“Ir kādas pretenzijas, draudziņ?” Narkomāni duras mazu bērnu klātbūtnē3


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto-LETA

Pirmdien, 9. jūlijā, gaišā dienas laikā galvaspilsētas video novērošanas centra darbinieki Daugavmalā, netālu no Salu tilta, ievērojuši patiesi nepatīkamu ainu. Noslēpušies no apkārtējo acīm, trīs pieaugušie dalījuši vienu šļirci un viens pēc otra no tās ko sev injicēja, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Šokējošākais šajā stāstā ir nevis tas, ka Rīgā var sastapties ar narkomāniem, bet gan fakts, ka šai trijotnei nebūt netraucēja tas, ka visu šo laiku turpat līdzās spēlējas divi mazi puikas.

Uz notikuma vietu izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kā arī Valsts policija.

Gaidot Valsts policiju, pašvaldības policijas darbiniekiem pie šiem cilvēkiem izdevies atrast, iespējams, vēl narkotiskās vielas. Ierodoties medicīniskās palīdzības darbiniekiem, tika apskatīti bērni, mediķi nekādas veselības problēmas nekonstatēja. Pēcāk personas un bērni nodoti Valsts policijas rīcībā.

Rezultātā visi trīs pieaugušie paviesojušies ekspertīžu centrā un vēlāk nogādāti Valsts policijas iecirknī Gogoļa ielā, kur uzsāktas lietas gan par narkotisko vielu lietošanu, gan glābšanu. Tāpat ziņa par abu puisēnu vecāku izklaidēm nodota bāriņtiesai un pašvaldības policijas bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, kuri lems par bērnu turpmāko likteni.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv