Kokteilis
Mīli

Ir tikai 3 tipu vīrieši un 3 tipu sievietes. Kāda ir iespēja satikt savu ideālo? 16

Foto – Shutterstock

Ideāli pāri pastāv, un arī tev ir iespēja izveidot šādas attiecības. Vienīgais jautājums ir, kāda tipa sieviete esi un kāda tipa cilvēks tev vajadzīgs.

SIEVIETES

Pirmais tips: sieviete-māte

Šis sieviešu tips nepiesaista lielu uzmanību: sieviete-māte no agras jaunības izskatās ļoti pieaugusi un atbilstoši uzvedas. Viņu tu piecos no rīta nesatiksi klubā, bet sešos no rīta viņa var piecelties un sākt ģenerālo tīrīšanu – vēlāk taču nebūs laika. Viņa ir atbildīga, gādīga un augstsirdīga. Tiesa, pamanīt šos tikumus iespējams ne visiem, jo ārēji sieviete-māte izvēlas neizcelties: faktiski viņu maz interesē, kā viņa izskatās. Vēl mazāk viņa satraucas par to, ka viņas hobiji kādam var šķist garlaicīgi. Viņa turpinās kopt dārzu, vārīt ievārījumus un izšūt.

Apakštips – valdonīga un stingra biznesa sieviete, kura pārvalda padotos ar dzelzs roku. Stingras mātes roku.

Otrais tips: sieviete-māsa

Sieviete-māsa – daudzveidīgākais tips: tā ir gan “kaimiņu meitene,” gan “savs čoms” un pat “liktenīgā sieviete”, bet ne tā, kura piesaista vīriešus ar spilgto skaistumu. Viņai pielūdzēju netrūkst, jo neviena cita tik labi nesaprot vīriešus. Viņai ir ass prāts un pārsteidzoša humora izjūta. Izskatīties var visdažādākajos veidos: viņa var valkāt tikai džinsus un sporta apavus un nelietot kosmētiku un var ģērbties un krāsoties moderni. Galvenais, kas paliek nemainīgs viņas tēlā – brīvības sajūta. Iekšējā brīvība viņai ir galvenā, un viņa cenšas to izpaust arī ārēji. Viņas hobiji un dzīvesveids arī par to liecina.

Trešais tips: sieviete-meita

Klasiskā “meitenīte”, kura nevēlas neko izlemt, tikai grib jaunu kleitu. Viņa izskatās un ģērbjas uzsvērti sievišķīgi. Viņas intereses vērstas divos virzienos: skaistums un mīlestība. Viņa zina visu par modi un kosmētiku un fanātiski rūpējas par sevi. Viņa ir nedaudz infantila un interesējas galvenokārt par sevi. Tomēr viņa ir izveicīgs manipulators, jo instinktīvi zina, kādas “pogas jāspiež”, lai liktu citiem darīt to, ko viņa vēlas.

VĪRIEŠI

Pirmais tips: vīrietis-tēvs

Klasisks “papucītis”. Viņam patīk sajusties kā aizbildnim un labdarim, rūpēties un uzņemties atbildību. Vīri-tēvi parasti rūpējas par visiem jautājumiem – sākot no ģimenes apgādības līdz pastaigai ar suni. Viņiem nav grūti. Viņiem tas patīk. Jo šādā veidā var visu un visus kontrolēt.

Otrais tips: vīrietis-brālis

Pārliecināts līdzvērtīgu attiecību atbalstītājs: necenšas dominēt, bet pakļauties arī nevēlas. Atslēgvārds attiecībās – “kopā”. Viņam svarīgi saskatīt partnerē labāko draugu, sievieti, ar kuru vienmēr ir par ko parunāt un kopā kaut ko pasākt. Viss pārējais ir sekundāri.

Trešais tips: vīrietis-dēls
Tipisks “mūžīgais bērns” – infantils, fantāzijās dzīvojošs radījums. Tomēr viņš māk būt apburošs, ar viņu ir jautri, viņš ir kompānijas dvēsele un “mūžīgais dzinējs”. Tajā pašā laikā patstāvīgi nodrošināt savu eksistenci viņš gandrīz nespēj: nevienā darbā ilgi neturas (tas ir garlaicīgi, un, protams, šefs ir idiots), parasti dzīvo kopā ar vecākiem vai īrētā dzīvoklī tādu pašu “bērnu” kompānijā.

Kā veidojas attiecības, ja satiekas…

Sieviete-māte un vīrietis-tēvs

Vīrieši-tēvi parasti nepamana tādas sievietes – viņiem patīk spilgtas jaunkundzes, un sieviete-māte var izskatīties visādi, bet ne spilgti. Tomēr viņa var iemīlēties tādā vīrietī. Iemīlēties uz kādu laiku, lai pēc tam piedzīvotu šķiršanos: vīrietis-tēvs nevar pieļaut, ka stūre izslīd no rokām, bet sieviete-māte vēlas vadīt pati. Turklāt viņas maigās rūpes smacē vīrieti-tēvu: viņam nav vajadzīga nekāda aprūpe. Nemaz.

Sieviete-māte un vīrietis-brālis

Pāris, kurā vīrietis skumst un smok no rutīnas, un sieviete jūtas nelaimīga, jo vīrietis visu laiku no viņas kaut ko prasa: lai “pievēršas sev”, attīstās, piedalās viņa hobijos, vārdu sakot – paceļ galvu no kastroļiem un bērnu podiem. Ja viņa mēģina to darīt, tas noved pie laulības šķiršanas iesnieguma, jo bez vīrieša-brāļa viņai tiešām ir daudz vieglāk dzīvot, pat ja sieviete bija atkarīga no viņa finansiāli.

Sieviete-māte un vīrietis-dēls

Attiecības, kurās abiem ērti. Sieviete pilnībā īsteno savu vēlmi rūpēties par partneri un tajā pašā laikā to kontrolēt. Visticamāk, galvenā pelnītāja būs sieviete, viņa nodarbosies arī ar mājsaimniecību un bērnu audzināšanu. Vīrs arī tiks ieskaitīts pie “bērniem”: sieviete būs pārliecināta, ka vīrs bez viņas pazudīs, nomirs badā pie pilna ledusskapja, jo viņam nav ne jausmas, kā uzsildīt zupu.

Vīrietis-dēls tādās attiecībās beidzot varēs kaut kā realizēt sevi: atbildīgā sieviete gādās par to, lai viņš nezaudē darbu, netērē naudu muļķībām un nesatiekas ar sliktiem zēniem. Par labu uzvedību viņu apbalvos, un vīrietis beidzot varēs izjust zināmu pārliecību par sevi.

Sieviete-māsa un vīrietis-tēvs

Tas ir ļoti bīstams stāsts! Sieviete necieš pat mazāko brīvības ierobežošanu, bet vīrietis cenšas dominēt un vēlas paklausību. Tas ir sprādzienbīstams kokteilis, kas, par laimi, reti sajaucas: sievietes-māsas parasti attiecas pret “papucīšiem” ar riebumu. Pēc viņu domām, cilvēkam, kurš attiecībās vēlas izjust savu varu, ir nopietnas problēmas emocionālajā ziņā.

Sieviete-māsa un vīrietis-brālis

Tā ir vienlīdzīga partnerība, kurā ikviens jūtas atbalstīts. Viņi domā, rūpējas par otru, ciena otra personīgo telpu un zina, ka jebkurā gadījumā var rēķināties ar atbalstu. Viņiem ir kopīgs redzējums un līdzīgas intereses, viņi jūt, ka ir pāris – labi koordinēts mehānisms, kas darbosies nevainojami, kamēr kāda no daļām necentīsies dominēt. Bet tas nenotiks, jo cieņa pret savu un partnera iekšējo brīvību ir pamatvērtība abiem.

Sieviete-māsa un vīrietis-dēls

Šie cilvēki bieži vien satiekas un uzreiz iemīlas: sieviete-māsa, kurai brīvība ir svarīgākā, viegli uzsāk attiecības ar vīrieti-dēlu, kurš vispār dzīvo vienai dienai. Tomēr šīs attiecības beidzas tikpat ātri kā iesākušās. Sieviete-māsa negrib ieguldīt attiecībās neko nesaņemot pretī – ne atbalstu, ne sapratni. Šis ir gadījums, kad sieviete skaidro šķiršanos ar vārdiem “Man nav vajadzīgs vēl viens – trīsdesmitgadīgs bērns”.

Sieviete-meita un vīrietis-tēvs

Attiecības, kurā katrs saņem to, ko vēlas. Vīrietis – varu. Viņam patīk saprast, ka sieviete bez viņa burtiski nespētu izdzīvot. Viņa neprot pelnīt un varbūt pat nenojauš, ka par dzīvokli jāmaksā katru mēnesi. Sieviete-meita saņem bezgalīgu gādību un savu mazo kaprīžu piepildīšanu. Vīrietim patīk palutināt partneri, viņas tīrais, bērnišķīgais prieks šajos brīžos ļauj viņam justies visvarenam. Un, neraugoties uz to, ka vīrietis šajā pārī izskatās galvenais, sieviete, kā likums, vienkārši gudri manipulē un vienmēr saņem kāroto. Un tas pilnīgi apmierina abus.

Sieviete-meita un vīrietis-brālis

Saistītie raksti

Smags gadījums. Pirmkārt, sievietei. Vīrietis-brālis viegli aizraujas ar sievietes-meitas skaistumu, un viņa savukārt spēj manipulēt ar viņu, kā vēlas. Problēma ir tā, ka tas darbojas tikai iemīlēšanās stadijā. Tiklīdz abi sāk nopietnas attiecības, sieviete ir neapmierināta: vīrietis uzskata viņu par “čemodānu bez roktura”, ko gan nest smagi, gan atstāt žēl. Viņš vēlas vienlīdzīgas attiecības, viņa – beznosacījumu rūpes par viņu kā par mazu meiteni.

Sieviete-meita un vīrietis-dēls

Paralēlās pasaules. Sieviete uzskata vīrieti par nožēlojamu neveiksminieku, viņš sievieti – par mantkārīgu un cietsirdīgu būtni. Attiecības ir gandrīz neiespējamas: sieviete-meita no pirmās tikšanās izjūt (un arī izrāda) nicinājumu pret tādu vīrieti, bet viņš par atbildi kļūst agresīvs. Bieži nevaldāmi agresīvs. Apmēram kā trīs gadus vecs bērns, kurš spārdās veikalā uz grīdas, jo viņam nenopirka skaistu rotaļlietu.

Avots: goodhouse.ru

LA.lv