×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. janvāris, 2015
Drukāt

Irbes jūras šaurumā sadūrušies divi kuģi, cietušo nav

Foto - sargs.lvFoto - sargs.lv

Irbes jūras šaurumā svētdien notikusi divu kravas kuģu sadursme, aģentūra BNS uzzināja Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienestā.

Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga), veicot kuģu satiksmes monitoringu novēroja, ka divi kravas kuģi vec bīstamu manevru, pēc kura Irbes jūras šaurumā pie Miķeļbākas notika Dānijas “Maersk Etienne” un Panamas “Coral Opal” kuģu sadursme.

Krasta apsardzes dienests informē, ka sadursmē abi kravas kuģi ir guvuši bojājumus un kuģī “Coral Opal” balasta tankā ir neliela sūce, kura neietekmē kuģa peldspēju. Cilvēki nav cietuši.

MRCC Rīga nekavējoties uz notikuma vietu nosūtīja glābšanas kuģi KA-14 “Astra”, kura apkalpe veica vizuālo apsekošanu un kuģu pārbaudi jūrā. Papildus MRCC Rīga norīkoja Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopteru doties uz notikumu vietu, lai veiktu video un foto faktu fiksāciju un pārbaudītu vai bojājumu rezultātā nav notikusi naftas produktu noplūde jūrā.

Naftas produktu noplūde netika konstatēta. Kuģis “Coral Opal” ir norīkots doties Ventspils ostas reidā, savukārt “Maersk Etienne” turpināt kustību uz Rīgas ostu. Krasta apsardzes dienestā tiek apkopoti materiāli izmeklēšanas uzsākšanai.

kugusadursme1

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+