Mobilā versija
+5.6°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
11. septembris, 2014
Drukāt

Norvēģija īrēs cietumus Nīderlandē


Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs foto

Norvēģija īrēs cietumu kameras Nīderlandē, lai atrisinātu cietumu pārapdzīvotības problēmu, paziņojis Norvēģijas tieslietu ministrs.

Par iemeslu šim lēmumam ir ilgās gaidīšanas rindas uz soda izciešanu Norvēģijas cietumos un nepieciešamība daļēji slēgt dažus cietumus, lai veiktu steidzamus remontdarbus. Paredzams, ka Nīderlandes cietumos izmitinās aptuveni 300 Norvēģijas ieslodzīto. Vienošanās paredz vairāku simtu cietuma kameru izīrēšanu, kas atrisinātu Norvēģijas cietumu pārapdzīvotības pro­blēmu un ļautu veikt remontdarbus, kam atvēlēti 4,4 miljardi Norvēģijas kronu (550 miljoni eiro). Norvēģija vēlas īrēt cietuma kameras, bet soda izciešana notiktu saskaņā ar Norvēģijas likumiem. Nīderlandes valdība paziņojusi, ka piekrīt uzņemt ieslodzītos no Norvēģijas. Tagad šī vienošanās vēl jāapstiprina Norvēģijas parlamentā.

Pievienot komentāru

Zviedrijā atklās pasaulē pirmo ledus viesnīcu, kas darbosies visu gaduZviedrijā decembra vidū plānots atklāt pasaulē pirmo no ledus veidoto viesnīcu, kas darbosies visu gadu.
Draugiem Facebook Twitter Google+