×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
31. oktobris, 2013
Drukāt

Īrijas parlamentārieši norāda uz latviešu ieguldījumu Īrijas ekonomikas izaugsmē

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs attēls

Īrijas parlamenta Eiropas Savienības (ES) lietu komisijas delegācija, uzturoties darba vizītē Latvijā, akcentējusi Īrijā iebraukušo latviešu ieguldījumu valsts ekonomikas izaugsmē un sadarbības saišu stiprināšanā ar Latviju, informēja Ārlietu ministrija (ĀM).

Šodien ar Īrijas parlamentāriešiem tikās ĀM valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs. Tikšanās laikā tika uzsvērta tradicionāli labā Latvijas un Īrijas sadarbība, kas veiksmīgi norit gan divpusēji, gan starptautisko organizāciju ietvaros.

Īrijas puses pārstāvji akcentēja, ka Īrija kļuvusi par dzīvesvietu daudziem latviešiem, kas ar savu darbu sniedz ieguldījumu Īrijas ekonomikas izaugsmei un stiprina abu valstu sadarbības saites.

Pildegovičs informēja viesus par Latvijas prezidentūras prioritātēm, tostarp Austrumu partnerības un Centrālāzijas reģiona jautājumu prioritāro nozīmi gaidāmās prezidentūras ārpolitikas jomā. Savukārt Īrijas pārstāvji dalījās pieredzē par nupat aizvadīto jau septīto Īrijas īstenoto prezidentūru.

Īrijas parlamentāriešu delegācija Latvijā uzturas kopš 29.oktobra. Šodien ir vizītes noslēdzošā diena.

Vizītes laikā tika plānotas tikšanās arī ar Saeimas deputātiem, ekonomikas ministru Danielu Pavļutu, Valmieras domes priekšsēdētāju Inesi Boķi, kā arī Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+