×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
3. jūlijs, 2015
Drukāt

Īrijas policijai ziņas par pazudušās Latvijas pilsones un viņas dzīvesbiedra līķu iespējamo atrašanās vietu

Foto: balbriggan.infoFoto: balbriggan.info

Anastasija Varslavane un Viljams Mons.

Īrijas policijai ziņots par aprīlī pazudušās Latvijas pilsones Anastasijas Varslavānes un viņas dzīvesbiedra Viljama Mona iespējamo līķu atrašanās vietu, vēsta Īrijas laikraksts “The Herald”.

Pēc saņemtās informācijas Īrijas likumsargi šonedēļ uzsākuši plašu meklēšanu Dublinas un Mītas grāfistes robežas rajonā pie M1 autošosejas.

20 gadus vecā Latvijas pilsone Anastasija (Anna) Varslavāne un viņas 34 gadus vecais dzīvesbiedrs Viljams Mons nav redzēti kopš 14.aprīļa, kad pāris pakojis savas mantas, lai pārvāktos uz dzīvi pie vīrieša vecākiem Talagtā.
Mona tēvs iepriekš minēja, ka pāris varētu būt nolaupīts, jo Viljamam kāds noziedznieku grupējums, ar kuru viņš agrāk narkotiku atkarības dēļ kontaktējies, piedāvājis pastrādāt noziegumu, taču viņš atteicies.

Mona ģimene Īrijas medijiem pauda pārliecību, ka pāris ir nogalināts.

Līdzīgās domās ir arī Īrijas izmeklētāji, tomēr izmeklēšana joprojām turpinās.

Izmeklētāji uzskata, ka pāri nogalinājusi narkotiku tirgotāju banda. Detektīvi ir savākuši milzīgu apjomu informācijas, un sagaidāms, ka patiesība drīzumā tiks noskaidrota. Likumsargi veikuši vairākus arestus, un tiek ziņots, ka galvenie aizdomās turētie ir no organizētās noziedzības grupējuma.

Vienlaikus puiša vecāki vērsušies pie sabiedrības, lūdzot iespējamos aculieciniekus sniegt informāciju, lai ģimene varētu “abus kopā kristīgi apglabāt”.

Viņi uzskata, ka Viljams Mons bijis informēts par kādu bandas pagājušajā gadā veiktu slepkavību, kurā viņš atteicies piedalīties.

Vīrieša tēvs teica: “Mēs esam satriekti par to, kas noticis ar Viljamu un Annu, un lūdzam cilvēkus nākt klajā ar jebkādu informāciju. Mēs zinām, ka viņi ir miruši, bet gribam viņus atpakaļ, lai varētu kopā kristīgi apglabāt. Mana sieva un bērni ir izmisumā, un tas, kam mēs ejam cauri, izskatās smagāk nekā ellē,” sacīja Džoseps Mons.

Viljams Mons un Anna Varslavāne pēdējos mēnešus dzīvoja kopā mobilajā mājā netālu no Gormanstaunas, bet pazušanas dienā plānoja pārvākties pie vīrieša ģimenes Talagtā.

Pirms tam Viljams Mons mātei pa tālruni bija sacījis, ka ir nolēmis sākt jaunu dzīvi un saraut saites ar cilvēkiem, ar kuriem ir bijis saistīts, un nevēlas, lai viņi uzzinātu par viņa pārcelšanos. Māte uzskata, ka viņas dēls un viņa draudzene tikuši nolaupīti laikā, kamēr māte bija ceļā, lai viņus savāktu. Braucot uz norunāto tikšanās vietu, māte saņēmusi zvanu no Annas tālruņa. Kad kāds no viņas bērniem atbildējis, fonā bijušas dzirdamas balsis, bet neviens nav runājis. Norunātajā vietā neviens tā arī nav ieradies.

Īrijas policija uzskata, ka pāris nogalināts un aizvests no slepkavības vietas laikā starp plkst.14, kad Viljams pēdējo reizi runājis ar māti pa tālruni, un plkst.15, kad māte ieradusies norunātajā tikšanās vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+