×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
20. septembris, 2013
Drukāt

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair” samaksājusi parādu LGS

AFP/LETAAFP/LETA

VAS “Latvijas Gaisa satiksme” (LGS) vairs neuzturēja prasību tiesā pret zemo cenu lidsabiedrību “Ryanair”, jo tā ir norēķinājusies ar prasītāju, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja LGS.

 

Kā norāda uzņēmumā, norēķini veikti pilnā prasības apmērā.

“Ryanair” tagad būšot jāsedz LGS tiesāšanās izdevumi tiesas noteiktajā apmērā. Rakstveida lēmums lietā būs pieejams no 24.septembra.

Kā ziņots, vakar kļuva zināms, ka LGS vairs tiesā neuztur prasību strīdā par parāda piedziņu ar zemo cenu aviosabiedrību “Ryanair”.

Pagājušā gada oktobrī tiesas sēde tika atlikta, jo abas puses gatavojās panākt mierizlīgumu. Toreiz LGS pārstāvis teica, ka strīdnieki ir ļoti tuvu mierizlīgumam, tomēr konkrētākus komentārus advokāts atteicās sniegt. Tāpat abu pušu pārstāvji atteicās nosaukt arī konkrēto parāda summu, kādu ir prasīts piedzīt, jo process norit aiz slēgtām durvīm.

Savukārt LGS valdes priekšsēdētājs Dāvids Tauriņš tolaik pauda gandarījumu par “Ryanair” izrādīto sadarbību parāda atmaksai, jo kompānija ir samaksājusi pamatparādu un visu soda naudu par LGS sniegtajiem aeronavigācijas pakalpojumiem, kopumā veicot maksājumu 846 335 eiro (592 435 latu) apmērā.

Iepriekš “Ryanair” atteikšanos maksāt par LGS pakalpojumiem pamatoja ar slepenā līguma nosacījumiem, kuru ar īru lidsabiedrību parakstīja toreizējais satiksmes ministrs Ainārs Šlesers, rakstīja portāls “Pietiek.com”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+