Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
13. maijs, 2014
Drukāt

Īriju piespieda lūgt palīdzību

es_karogi3

Eiropas Savienības iestādes piespieda Īriju lūgt starptautisku finansiālu palīdzību, paziņojis Eiropas Komisijas prezidenta Žozē Barozu bijušais padomnieks Filips Legrēns.

Viņš kritizējis EK un Eiropas Centrālo banku (ECB) par nostāšanos Francijas un Vācijas pusē, uzstājot, ka Īrijas nodokļu maksātājiem jāuzņemas atbildība par 64 miljardu eiro lielo parādsaistību slogu, kas atradās banku kontrolē, viņam nodēvējot šādu rīcību par “netaisnīgu un neciešamu”. Pēc viņa domām, “vislielākais spiediens nācis no Vācijas, jo vācu bankas bija būtiski saistītas ar Īriju, un EK, kas pozicionēja sevi tuvu Vācijai, kā arī no [bijušā ECB prezidenta] Žana Kloda Trišē, kurš mēģināja sekmēt Francijas banku intereses”. “ES iestādes šo banku intereses lika pirms Īrijas iedzīvotāju interesēm,” uzsver Legrēns.

Pievienot komentāru

Gruzijā nošauts cilvēks, kurš mēģinājis iekļūt NATO objektā (2)Gruzijā svētdien nošauts cilvēks, kurš nelikumīgi mēģinājis iekļūt stingri apsargātajā Gruzijas-NATO mācību centrā, netālu no galvaspilsētas Tbilisi, pirmdien pavēstīja Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+