Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
13. maijs, 2014
Drukāt

Īriju piespieda lūgt palīdzību

es_karogi3

Eiropas Savienības iestādes piespieda Īriju lūgt starptautisku finansiālu palīdzību, paziņojis Eiropas Komisijas prezidenta Žozē Barozu bijušais padomnieks Filips Legrēns.

Viņš kritizējis EK un Eiropas Centrālo banku (ECB) par nostāšanos Francijas un Vācijas pusē, uzstājot, ka Īrijas nodokļu maksātājiem jāuzņemas atbildība par 64 miljardu eiro lielo parādsaistību slogu, kas atradās banku kontrolē, viņam nodēvējot šādu rīcību par “netaisnīgu un neciešamu”. Pēc viņa domām, “vislielākais spiediens nācis no Vācijas, jo vācu bankas bija būtiski saistītas ar Īriju, un EK, kas pozicionēja sevi tuvu Vācijai, kā arī no [bijušā ECB prezidenta] Žana Kloda Trišē, kurš mēģināja sekmēt Francijas banku intereses”. “ES iestādes šo banku intereses lika pirms Īrijas iedzīvotāju interesēm,” uzsver Legrēns.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (7)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+