Mobilā versija
+23.0°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
9. jūlijs, 2014
Drukāt

Irina Cvetkova pamet partiju “Saskaņa” (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas deputāte Irina Cvetkova trešdien, 9.jūlijā, izstājusies no no sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” un attiecīgās frakcijas Saeimā, liecina Cvetkovas paziņojums medijiem.

“Manas dzīves pieci gadi bija neatraujami saistīti ar politiku un aktīvu parlamentāro darbību. Šajā ceļā man bija gan uzvaras, gan vilšanās. Man ir izveidojušās labas koleģiālas attiecības ar “Saskaņas” deputātiem, tomēr jau ilgstoši man ir konflikts ar partijas vadību sakarā ar partijas atteikšanos no savas ideoloģijas,” paziņojumā klāsta deputāte.

Vēl viens iemesls Cvetkovas aiziešanai no partijas esot demokrātisko normu pārkāpums no vadības puses. Deputāte nesen notikušajā partijas Latgales priekšpilsētas pirmorganizācijas sapulcē pārliecinājusies, ka vadība pārkāpj statūtus, noniecina partijas biedru intereses un viedokli.

Atlikušajā laikā līdz 12. Saeimas vēlēšanām Cvetkova turpinās pildīt pienākumus kā neatkarīga deputāte.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šitai trūkst seksa.

  2. tautas komisāre Cvetkova Atbildēt

    Nosodu saskaņiešu atteikšanos no sociālistiskās modrības un antifašistiskās ideoloģijas.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+