Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
9. jūlijs, 2014
Drukāt

Irina Cvetkova pamet partiju “Saskaņa” (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas deputāte Irina Cvetkova trešdien, 9.jūlijā, izstājusies no no sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” un attiecīgās frakcijas Saeimā, liecina Cvetkovas paziņojums medijiem.

“Manas dzīves pieci gadi bija neatraujami saistīti ar politiku un aktīvu parlamentāro darbību. Šajā ceļā man bija gan uzvaras, gan vilšanās. Man ir izveidojušās labas koleģiālas attiecības ar “Saskaņas” deputātiem, tomēr jau ilgstoši man ir konflikts ar partijas vadību sakarā ar partijas atteikšanos no savas ideoloģijas,” paziņojumā klāsta deputāte.

Vēl viens iemesls Cvetkovas aiziešanai no partijas esot demokrātisko normu pārkāpums no vadības puses. Deputāte nesen notikušajā partijas Latgales priekšpilsētas pirmorganizācijas sapulcē pārliecinājusies, ka vadība pārkāpj statūtus, noniecina partijas biedru intereses un viedokli.

Atlikušajā laikā līdz 12. Saeimas vēlēšanām Cvetkova turpinās pildīt pienākumus kā neatkarīga deputāte.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šitai trūkst seksa.

  2. tautas komisāre Cvetkova Atbildēt

    Nosodu saskaņiešu atteikšanos no sociālistiskās modrības un antifašistiskās ideoloģijas.

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (15)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+