Latvijā
Rīga

Īrnieki pārvācas un mīluli kaķi pamet kāpņu telpā15

Foto-Shutterstock

23. janvārī neilgi pēc pulksten 3.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz Purvciema ielu, kur kāda iedzīvotāja norādīja uz kaimiņu pamestu kaķi.

Sieviete pastāstīja, ka blakus esošā dzīvokļa īrnieki nesen pārvākušies, taču savu mīluli pametuši. Mājdzīvnieks stāv pie dzīvokļa durvīm un ilgstoši ņaud.

Viena no kaimiņienēm, kura bijusi lieciniece īrnieka izlikšanai no dzīvokļa un kaķa pamešanai, dzīvniekam kāpņu telpā bija nolikusi ūdeni, ēdienu un kastīti. Tomēr īrnieks tā arī kaķim nav atgriezies pakaļ.

Sākotnēji izsaucēja mēģinājusi sazināties ar dzīvokļa izīrētāju, taču arī viņš nav uz telefona zvaniem atbildējis, līdz ar to situācijas atrisināšanai izsaukti Rīgas pašvaldības policisti.

Likumsargi sazinājās ar diennakts veterinārās klīnikas “Dr. Beinerts” darbiniekiem, kuri ieradās notikuma vietā. Mājdzīvnieks nogādāts klīnikas telpās, kur pēc tā apskates tuvākajā laikā tiks nogādāts dzīvnieku patversmē “Ulubele”. Vienlaikus policisti turpina skaidrot notikuma apstākļus, lai varētu saukt pie atbildības cilvēkus, kuri savu mājdzīvnieku pametuši.

LA.lv