×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
23. janvāris, 2018
Drukāt

Īrnieki pārvācas un mīluli kaķi pamet kāpņu telpā (15)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

23. janvārī neilgi pēc pulksten 3.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz Purvciema ielu, kur kāda iedzīvotāja norādīja uz kaimiņu pamestu kaķi.

Sieviete pastāstīja, ka blakus esošā dzīvokļa īrnieki nesen pārvākušies, taču savu mīluli pametuši. Mājdzīvnieks stāv pie dzīvokļa durvīm un ilgstoši ņaud.

Viena no kaimiņienēm, kura bijusi lieciniece īrnieka izlikšanai no dzīvokļa un kaķa pamešanai, dzīvniekam kāpņu telpā bija nolikusi ūdeni, ēdienu un kastīti. Tomēr īrnieks tā arī kaķim nav atgriezies pakaļ.

Sākotnēji izsaucēja mēģinājusi sazināties ar dzīvokļa izīrētāju, taču arī viņš nav uz telefona zvaniem atbildējis, līdz ar to situācijas atrisināšanai izsaukti Rīgas pašvaldības policisti.

Likumsargi sazinājās ar diennakts veterinārās klīnikas “Dr. Beinerts” darbiniekiem, kuri ieradās notikuma vietā. Mājdzīvnieks nogādāts klīnikas telpās, kur pēc tā apskates tuvākajā laikā tiks nogādāts dzīvnieku patversmē “Ulubele”. Vienlaikus policisti turpina skaidrot notikuma apstākļus, lai varētu saukt pie atbildības cilvēkus, kuri savu mājdzīvnieku pametuši.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Francesco Sinibaldi Atbildēt

  Lightness.

  An inviting
  snow covers
  the sadness of
  an intense
  recall and
  there, in your
  eyes, a delicate
  smile discovers
  the faith…

  Francesco Sinibaldi

 2. Kaķis paliek kaķis,viņš turas pie dzīves vietas ,nevis pie saimnieka,jo pats sev saimnieks.

 3. Būtu labi, ja policija un valsts kopumā par cilvēkiem rūpētos tik ļoti kā par dzīvniekiem, sevišķi suņiem un kaķiem! Bet vēl labāk būtu, ja par cilvēkiem izrādītu lielākas rūpes nekā par dzīvniekiem, jo algu valsts darbiniekiem maksā cilvēki, nevis suņi un kaķi. To vismaz kādreiz visiem tiem, kas saņem algu no valsts budžeta, vajadzētu atcerēties. Citādi kādā skaistā brīdī var palikt uz ielas, žēli smilkstot vai ņaudot pie durvīm kopā ar kādu kaķi vai suni.

 4. ja man pašam nebūtu mājās divi kaķi, tad būtu paņēmis … .

 5. Šeit nav problēma noskaidrot tā riebekļa vārdu un uzvārdu. Jānopublicē presē, lai visi zina, kāds idiots atrodas blakus. Pamest ģimenes locekli-kau ar viņu (viņiem) pašiem tāpat izrīkotos.

 6. Ar likumu tādiem aizliegt iegādāties mājdzīvniekus! Īrēs nākamo dzīvokli un izklaidei atkal paņems nākamo kaķīti!

 7. Īrnieku IZLIKA no dzīvokļa. Tiem, kas satraucas par kaķi – varbūt kaķa saimnieks pats ir bez pajumtes, vai tas nevienam neienāca prātā?

 8. Nekad to nesapratiissu,kaa var pamest dziivnieku,kuru esi panjeemis un pieradinaajis……..

 9. vienkarsi tie nav cilveki nav pat vardu ka vinus nosaukt

 10. man tas saprotami nebus nekad — panemt kaķīti ,lai pēc tam to pamestu …bet NEKAS MINKAN ,VINI NEBIJA TO VĒRTI ,LAI TU DXZIVOTU PIE VINIEM AR VINIEM ,,,TEV VISS VEEL PRIEKŠĀ ..BUUS LABI !!!

 11. Cik ļoti jābūt cietsirdīgam lai šādi izrīkotos ar savu mājdzīvnieku? Saimniek, attopies! Tavs kaķītis sēž pie durvīm un gaida kad atvērsi un ielaidīsi…. bet tev p**** 🙁 aijj, raudāt gribas lasot šos stāstus par pamestajiem zvēriņiem….

 12. Uz bēdīgi slaveno Ulubeli….. Skumji.

Draugiem Facebook Twitter Google+