×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
19. maijs, 2015
Drukāt

“Iron Maiden” dziedātājs Brūss Dikinsons izārstēts no vēža

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Lielbritānijas smagā metāla grupas “Iron Maiden” vadošais dziedātājs Brūss Dikinsons ir izārstēts no vēža, paziņoja grupa savā oficiālajā interneta vietnē, pamatojoties uz ārstu atzinumu.

56 gadus vecā Dikinsona saslimšana ar vēzi tika konstatēta, kad viņam pērn tika veikta kārtējā veselības pārbaude, un tās dēļ grupa atteicās no turnejām un koncertu rīkošanas līdz 2016. gadam.

“Es vēlos pateikties fantastiskajai mediķu komandai, kas mani ārstēja pēdējos mēnešus, nonākot līdz šim satriecošajam rezultātam,” paziņoja Dikinsons.

“Globālās “[Iron] Maiden” ģimenes uzmundrinājumi man daudz nozīmēja. Tagad es jūtos ļoti motivēts un nespēju sagaidīt, kad es iespējami drīz atkal atsākšu ierasto darbību!” viņš piebilda.

Mediķi atzina Dikinsonu par izārstētu pagājušonedēļ pēc viņam veiktas magnētiskās rezonanses.

Grupas menedžeris Rods Smolvuds pavēstīja, ka tuvākajās nedēļās “Iron Maiden” koncentrēsies uz sava jaunā studijas albuma pabeigšanu un ieturēs pauzi koncertu rīkošanā, kamēr Dikinsons atveseļojas.

“Lai gan Brūss dabiski vēlas atsākt savu darbību “[Iron] Maiden”, paies kāds laiks, līdz viņš pilnīgi atgūs spēkus,” sacīja Smolvuds.

“Tāpēc grupa nerīkos turnejas un nekoncertēs līdz nākamajam gadam. Mēs zinām, ka mūsu fani sapratīs šo situāciju un līdzīgi mums izvēlēsies gaidīt, līdz Brūss atgūs savu ierasto nenogurdināmo izturības līmeni pirms darbības atjaunošanas,” teica Smolvuds.

1975. gadā izveidotā “Iron Maiden” ir viena no visu laiku veiksmīgākajām smagā metāla grupam. Tā ir pārdevusi 80 miljonus albumu un ieguvusi daudzas balvas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+