Mobilā versija
Brīdinājums +0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
17. jūnijs, 2015
Drukāt

Jauniešus aicina mācīties ES projekta finansētajās profesionālās izglītības programmās (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Visā Latvijā 38 profesionālās izglītības iestādes aicina jauniešus no 17 līdz 29 gadiem pieteikties mācīties ES projekta “Jauniešu garantijas” finansētajās vienu un pusotru gadu ilgajās profesionālās izglītības programmās.

To gaitā ir iespēja izvēlēties un apgūt kādu no 114 profesijām, turklāt mācību laikā saņemt stipendiju 70 līdz 115 eiro mēnesī. Audzēkņiem nodrošina arī bezmaksas dzīvošanu skolas dienesta viesnīcā un apmaksā ceļa izdevumus un naktsmītni kvalifikācijas prakses laikā. Uz mācībām var pretendēt jaunieši bez iepriekš iegūtas kvalifikācijas vai ar profesionālo kvalifikāciju, kas iegūta vismaz pirms gada. Jaunieši var būt reģistrējušies Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki un saņemt bezdarbnieku pabalstu. Projektā var piedalīties arī jaunieši, kas ir darba meklētāja statusā, tomēr jāievēro, ka vienlaikus nav iespējams saņemt finansiālu atbalstu NVA “Jauniešu garantijas” pasākumos. Projektā var iesaistīties tikai tie, kuri nemācās un nav nodarbināti un nestudē augstākās izglītības iestādēs pilna laika dienas nodaļā. Vairāk www.viaa.gov.lv sadaļā “Jauniešu garantija”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un tad strādāt līdz mūža galam par 47EURO mēnesī, dzimtenē!!!

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (3)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+