×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
6. augusts, 2015
Drukāt

Īsfilmu festivāla “Open Place” Rēzeknē prezidents šogad Ivars Kalniņš

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 11. līdz 16. augustam jau trešo vasaru pēc kārtas Rēzeknē – pilsētā Latgales sirdī – risināsies starptautiskais īsfilmu festivāls “Open Place”, vēsta rīkotāji.

Šogad festivāla “Open Place” konkursā ir pārstāvētas 11 valstis. Īsmetrāžas filmas turpina ieņemt noturīgu vietu kino procesos: vērienīgi kinofestivāli piedāvā īsfilmu programmas, pieredzējuši režisori atgriežas pie īsmetrāžas formāta, tiek veidotas īsfilmu programmas demonstrēšanai plašākai publikai kinoteātros.

Festivālu ar sarkano paklāju atklās 12. augustā plkst. 18 pie Latgales vēstniecības “Gors”. Uz ceremoniju pulcēsies gan latviešu mākslinieki, aktieri un citas spilgtas personības, gan arī daudzi ārzemju viesi, piedalīsies arī nominēto filmu pārstāvji. Klāt būs arī festivāla žūrija, kuras sastāvā iekļauti piecu valstu pārstāvji, kā arī festivāla prezidents – Ivars Kalniņš.

Festivāla ārpuskonkursa programmā tiek piedāvātas pilnmetrāžas filmu pirmizrādes, tikšanās ar populāriem aktieriem un režisoriem, koncertuzvedumi, izrādes, diskusijas – Maksima Averina monoizrāde “Viss sākas ar mīlestību”, režisores Veras Glagoļevas kinolente ar Ralfu Fainsu vienā no galvenajām lomām “Divas sievietes”, kā arī Lases Halstrēma komēdija “Simt soļu ceļojums”, kino melodiju zelta seanss.

Apbalvošanas ceremonija notiks 16. augustā plkst. 17, to vadīs aktieri Dita Lūriņa un Andris Bulis, ceremonijā piedalīsies Ivars Kalniņš, Nataļja Bočkarjova, Ivans Zamotajevs, Eduards Šuļževskis, Valērijs Jarjomenko un Anna Boļšova.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+