×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
22. jūnijs, 2013
Drukāt

Īsfilmu festivāls “Future Shorts”

Foto - LETAFoto - LETA

Kultūras un mākslas centrā “Noass” 5.jūlijā pulkstens 22 notiks īsfilmu festivāls “Future Shorts” – pirmo reizi zem klajām debesīm.

Kinofestivāls rīdziniekus sagaidīs jaunā formā – atklātās telpas īpatnību dēļ seansi sāksies pēc saulrieta. Festivāla īpašais viesis būs daudzkārtējs neatkarīgā kino un dokumentālo filmu balvu laureāts Billijs Mints.
Kinofestivāla lakā tiks demonstrētas sešas vasaras sezonas īsmetrāžas filmas.
“Future Shorts” priecēs ar rūdītas ilgdzīvotājas dzīvesstāstu filmā “Giki Bader”, pārsteigs ar fašistiskās Vācijas hroniku un vācu kareivja filozofiskajām pārdomām kinolentē “Kailais”, dos iespēju ieskatīties orķestra mēģinājumā apsēsta diriģenta vadībā filmā “Akcents ar diriģenta nūjiņu”, kā arī iepazīstinās ar citām dažādu žanru un novirzienu īsfilmām.
Stundas garumā skatītāji varēs baudīt īsfilmu mākslas atmosfēru un nobalsot par labāko šīs sezonas filmu.
Festivāla programmā iekļautās filmas ir guvušas panākumus tādos starptautiskos festivālos kā “Sundance Film Festival”, Kannu filmu festivālā, “AFI Film Festival”, “US Fiction Award Sundance”.
“Future Shorts” ir pasaulē lielākais īsmetrāžas filmu festivāls, kas darbojas arī kā īsmetrāžas un animācijas filmu izplatītājs televīziju un globālajos tīklos, kā arī izdod īsmetrāžas DVD.
Pēdējo gadu laikā festivāla apjoms pieaudzis trīskārt, ar katru gadu piesaistot aizvien jaunas valstis un pilsētas, kā arī izvēloties visneparastākās kino demonstrācijas vietas – zemūdenes, mākslas galerijas, lielveikalus, kultūras telpas, muzejus un arī zem klajām debesīm.
Biļetes uz kinofestivāla “Future Short” seansu Rīgā var iegādāties “www.bilesuserviss.lv” vai pirms seansa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+