×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
11. marts, 2015
Drukāt

“Islāma valsts” publisko kārtējo slepkavības video

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Teroristu organizācija “Islāma valsts” publiskojusi internetā video, kurā redzama spiegošanā apsūdzēta Izraēlas arāba nogalināšana.

Video autentiskums vēl nav apstiprināts. Tajā redzams, kā tiek nogalināts 19 gadus vecais Muhameds Musallams, kurš atzīstas, ka strādājis Izraēlas izlūkdienesta “Mossad” labā. Pēc tam video redzams, kā Musallamu nošauj kāds aptuveni 12 gadus vecs zēns.

Izraēla un Musallama ģimene noliedz, ka viņš būtu strādājis izlūkdienesta labā. Musallama tēvs apgalvoja, ka dēls pazudis 2014. gadā, kad devies uz Turciju tūrisma braucienā, un džihādisti ir piespieduši viņu atzīties tajā, ko viņš nav darījis. Tēvs ir pārliecināts, ka Musallams nogalināts tikai tāpēc, lai iedvestu bailes pasaulei.

“Islāma valsts” ir sagrābusi plašas teritorijas Sīrijā un Irākā, pasludinājusi tur “kalifātu” un pastrādājusi neskaitāmas asinsstindzinošas zvērības. Grupējums publiskojis internetā vairākus video, kuros redzama gūstekņu nogalināšana, nocērtot galvu, sadedzinot un nošaujot. Pagājušajā mēnesī “Islāma valsts” kaujinieki Lībijā publiskoja video, kurā redzama 21 koptu kristieša noslepkavošana, nocērtot viņiem galvas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+