×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
19. septembris, 2017
Drukāt

Islāms apdraud Vācijas iekšējo mieru (1)

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Aleksandrs Gaulands

Vācijas eiroskeptiķu partijas “Alternatīva Vācijai” (AfD) pārstāvis paziņojis, ka islāma izplatība rada apdraudējumu Vācijas iekšējam mieram. Aleksandrs Gaulands, kurš līdz ar Alisi Vīdeli ir vadošais AfD kandidāts svētdien gaidāmajās Bundestāga vēlēšanās, norādīja, ka “Vācijā sākušās satraucošas pārmaiņas” un ka “pieaugošā mūsu sabiedrības islamizācija konfliktē ar Vāciju kā brīvu valsti un ar likuma varu”. Viņš uzsvēra, ka islāms nav piederīgs Vācijai un ka tā politiskā doktrīna nav savienojama ar brīvu valsti. “Islāmistu retorika un vardarbība, un terors sakņots Korānā un islāma mācībā,” norādīja politiķis. Gaulands piebilda, ka AfD piedāvā virkni likumu grozījumu, tostarp pilnīgu parandžu aizliegumu, jebkādu musulmaņu tradicionālo sieviešu galvassegu nēsāšanas aizliegumu ierēdņiem un minaretu aizliegumu. AfD vēlas aizliegt arī publiskus aicinājumus uz musulmaņu lūgšanām un ieviest obligātu reģistrāciju mošejām. Kā liecina aptaujas, par AfD gatavi balsot aptuveni 12% vāciešu. Šobrīd AfD jau ir pārstāvēta 13 no 16 Vācijas federālo zemju reģionālajiem parlamentiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … Gaisregis … kadi sakusi saprast draudus Eiropas civilizacijai cur tas kulturas forsetam izmainam, kas notiek ari citur un citas Eiropas valstis … !

    … Begliem un imigrantiem ir dabiski un logiski japiemerojas to uznemoso sabiedribu tradicijam … ne otradi … !!!

    … Bet kas tie par begliem vai legaliem imigrantiem, kuri blauj pec vinu svesam tradicijam un tiesibam, un kad nedabu, sper gaisa visu un visus … !?

Draugiem Facebook Twitter Google+