×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
15. septembris, 2012
Drukāt

Islāmu aizskarošās filmas producents nogādāts policijas iecirknī

Sestdienas, 15.septembra, rītā policijas iecirknī uz nopratināšanu nogādāts ASV dzīvojošais ēģiptiešu kopts Nakula Basilijs Nakula, kurš uzdevies par vardarbību musulmaņu pasaulē izraisījušās islāmu aizskarošās filmas producentu, vēsta vietējais telekanāls.

Kā vēsta telekanāla “NBC News” vietējā filiāle, šerifa palīgi īsi pēc pusnakts Nakulu no viņa mājas Serritosā Kalifornijas štatā nogādājuši iecirknī sarunai ar federālā probācijas dienesta amatpersonām.

Amatpersonas vēlas noskaidrot, vai viņš nav pārkāpis pirmstermiņa atbrīvošanas nosacījumus.

2009.gada februārī Nakula tika apsūdzēts par līdzdalību bankas apkrāpšanā. Apsūdzības rakstā teikts, ka viņš un vēl citi cilvēki viltus ceļā ieguvuši vairāku bankas “Wells Fargo” Kalifornijas filiāļu klientu personīgos datus un sociālās apdrošināšanas numurus un no kontiem izņēmuši 860 dolārus.

Nakula arī izcietis viena gada cietumsodu, kad 1997.gadā atzinis savu vainu metamfetamīna glabāšanā ar nodomu to izgatavot, ziņo “NBC News”

Musulmaņu pasaulē notiek vardarbīgi protesti pret islāmu aizskarošo filmu un tiek uzbrukts ASV objektiem – vēstniecībām, konsulātiem, skolām un restorāniem.

Piektdien dzīvības zaudēja vismaz seši protestētāji Ēģiptē, Tunisijā, Libānā un Sudānā, vietējai policijai aizsargājot ASV diplomātiskās misijas no satracinātiem pūļiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+