×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
17. jūnijs, 2013
Drukāt

Īsts kāpostlauks Rīgas centrā

Arhīva fotoArhīva foto

“Berga Bazārs” ir pilsēta pilsētā, celta uz kāpostu lauka, un no 8. līdz 10. jūlijam šis kvartāls, kuru ieskauj Marijas, Dzirnavu un Elizabetes iela, pēc turpat 130 gadiem uz vairākām dienām atkal taps par īstu kāpostu lauku.

Ar atskatu vēsturē viesnīca “Hotel Bergs” atzīmē 10. gadadienu, bet atjaunotais  “Berga Bazārs” 20 gaduS, kopš arhitekte Zaiga Gaile ar pietāti pret kultūrvēsturisko mantojumu to atdzīvināja Bergu dzimtas mantinieku vārdā.

Izcilais pilsētbūvnieks Kristaps Bergs “Berga Bazāra” ideju patlaban esošajā vietā, kur toreiz bija Rīgas priekšpilsētas kāpostu lauki, sāka īstenot 19. gs. Eiropas arhitektūrā unikālais pasāžas ansamblis ar 130 tirdzniecības vietām izsmalcinātajai Rīgas publikai un pilsētas viesiem tika izveidots starp 1887. – 1900. gadu.

 

KAPOSTULAUKS

Kāpostlauka atklāšana Berga Bazārā notiks 8. jūlijā. Attēlā – kādreizējā kāpostlauka plāns.

“Hotel Bergs” galvenais darbības veids ir viesnīcas un restorāna pakalpojumu sniegšana. Viesnīca atvērta 2003. gadā, tā saviem viesiem un klientiem piedāvā 38 plašus, individuāli projektētus un iekārtotus viesu apartamentus (45–80m²), kas piemēroti gan īsam, gan ilgstošam uzturēšanās laikam.

Kopš 2009. gada papildus līdzšinējam pakalpojumu klāstam tiek piedāvāta atpūta un saviesīgi pasākumi lauku rezidencē – Rūmenes muižā, kas atrodas 100 kilometru attālumā no Rīgas.

Par uzņēmuma panākumiem liecina 2008. gadā iegūtais Atbilstības sertifikāts, kas apliecina saņēmēja atbilstību piecu zvaigžņu klasifikācijas kategorijai. 2008. gadā viesnīca uzņemta pasaules prestižākajā mazo viesnīcu aliansē SLH kā vienīgā viesnīca no Rīgas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+