Īsumā 0

HOKEJS. KHL labākā uzbrucēja titulu aizvadītajā nedēļā izpelnījies Rīgas “Dinamo” leģionārs Kails Vilsons, kurš trīs viesspēlēs guva četrus vārtus un lietderības koeficientu plus pieci. NHL Bufalo “Sabres” pirmajā pārbaudes mačā pirms jaunās sezonas Monreālā pēcspēles metienos uzvarēja “Canadiens” (5:4), Zemgus Girgensons iemeta divus vārtus. Latvijas čempionātā: “Dinamo/Juniors” – Ogres “Kurbads” 4:2, HK “Daugavpils” – “Ozolnieki/Monarch” 0:9.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

VIEGLATLĒTIKA. Pusmaratonā “Great North Run” Ņūkāslā (Lielbritānija) Jeļena Prokopčuka finišēja piektā (1.10:14), uzvarēja kenijiete Priscilla Jeptū (1.05:45).

l PLUDMALES VOLEJBOLS. Latvijas čempionāta finālmačā Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš divos setos pārspēja Mārtiņu Pļaviņu un Aleksandru Soloveju (21:13, 21:19), dāmu finālā Ance Auziņa un Inese Jursone – Ilzi Liepiņlausku un Sandu Ragozinu (21:19, 21:15), bronzas medaļas Armandam Āboliņam un Haraldam Regžam, Līvai Solai un Santai Emsiņai.

l BURĀŠANA. Vindsērfinga klases “Raceboard” pasaules čempionātā Čehijā uzvarēja Vita Matīse un ceturto vietu izcīnīja Ilona Dzelme, vīriešu sacensībās no pieciem Latvijas burātājiem sekmīgākais bija Aldis Šuriņš (34. v.). Eiropas kausa izcīņā klasē “Formula” Itālijā Ansim Dālem trešā vieta, Mārim Birzulim – ceturtā.

l ŪDENS MOTOSPORTS. Eiropas čempionātā F-2 ātrumlaivu klasē Milānā (Itālija) Uvis Slakteris izcīnīja sudraba medaļu aiz zviedra Ērika Starka, taču nepriecājās, jo pēc smagas avārijas ceturtajā braucienā dzīvību zaudēja itālis Paolo Zantelli.

l KĒRLINGS. Eiropas jaukto komandu čempionātā Edinburgā (Skotija) Latvijas izlase zaudēja ungāriem (4:6) un pārspēja poļus (3:2).

l SPĪDVEJS. Pasaules junioru čempionāta finālsacensību trešajā posmā Milānā (Itālija) Andžejs Ļebedevs izcīnīja ceturto vietu, tāpat arī kopvērtējumā. Polijas pirmās līgas atklātā čempionāta mačā Daugavpilī “Lokomotīve” zaudēja Gdaņskas “Wybrzeze” (34:56).

l BOKSS. Pasaules junioru čempionātā Kijevā (Ukraina) Artjoms Hanevics svara kategorijā līdz 75 kg ceturtdaļfinālā zaudēja Vitālijam Bahmatovam no Krievijas (0:3).

l KARATĒ. WKF premjerlīgas seriāla posmā Stambulā (Turcija) Kalvis Kalniņš izcīnīja sudraba medaļu, Patrīcija Mierkalne kadetu grupā – bronzas.

l SAMBO. Eiropas kadetu čempionātā Rīgā pa sudraba medaļai izcīnīja Aiga Bērziņa svara kategorijā līdz 52 kg un Viktorija Vasiļjeva (līdz 60 kg), bronzas medaļas Dmitrijam Litjašovam (līdz 45 kg) un Ņikitam Dudinovam (līdz 66 kg).