Mobilā versija
+7.5°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
8. jūnijs, 2016
Drukāt

Itālijā ar ovācijām uzņem grupas “Dagamba” uzstāšanos

Foto: LETAFoto: LETA

Itālijā ar ovācijām uzņemta grupa “Dagamba”, kas sniedza sešus koncertus Pennabilli pilsētā notiekošajā ikgadējā festivālā “Artisti in Piazza”, LA.lv pastāstīja grupas pārstāve Jeļena Avižeņa.

“Grupas mūziķi bija patīkami pārsteigti par publikas neviltoto sajūsmu un ovācijām, kuras saņēma pēc katra koncerta. Itālija ir akadēmiskās mūzikas šūpulis. Puiši akadēmisko mūziku izpilda neparasti un mūsdienīgi, itāļu publika pirmo reizi sastapās ar šādu akadēmiskās mūzikas izpildījumu, tāpēc “Dagamba” koncerti bija īpaši apmeklēti,” pauda Avižeņa.

Īpašu uzmanību izpelnījās grupas versija par Antonio Vivaldi “Gadalaiku” tēmām, ko Latvijā varēs dzirdēt Vivaldi Rocks rudens tūres ietvaros. Grupu pēc festivāla uzaicināja piedalīties vienā no populārākajiem televīzijas šoviem “Italia’s Got Talent”.

“Gadalaiki” ir slavenākais Vivaldi darbs. Mēs to izpildām tā, kā tas nekad vēl nav skanējis. Tas nav vienkārši, jo oriģinālā “Gadalaiki” rakstīti vijolei,” – stāsta Valters Pūce, kuram skaņdarbs paticis jau bērnībā.

Tiek plānots, ka šogad grupa uzstāsies ar septiņiem koncertiem labākajās Latvijas koncertzālēs – 2. septembrī Dzintaru koncertzālē Jūrmalā; 18. septembrī koncertzālē “Gors” Rēzeknē; 1. oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsīs; 15. oktobrī koncertzālē “Jūras vārti” Ventspilī; 28. oktobrī Jelgavas kultūras centrā; 5. novembrī koncertzālē “Lielais Dzintars”Liepājā un 12. novembrī koncertzālē “Palladium” Rīgā.

Festivāls notika jau 20. reizi, to ik gadu apmeklē ap 40 000 cilvēku.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+