Pasaulē
Eiropa

Itālijā krītošs krucifikss nogalina jaunekli 3

Foto: AFP

Pasaules ziņu aģentūras vēsta, ka vakar Ziemeļitālijas ciematā Sevo 2005. gadā mirušajam pāvestam Jānim Pāvilam II par godu uzstādīts krucifikss krītot nogalinājis 21 gadu vecu jaunekli Marko Gusmini.

Sevo pilsētas mērs to nosaucis par neizsakāmu traģēdiju. Krusta tuvumā negadījuma brīdī bijuši vairāki jauni vīrieši, taču, dzirdot lūstošā koka sprakšķus, pārējiem izdevies aizskriet drošībā. Aģentūras raksta, ka negadījumā dzīvību zaudējušajam jauneklim bijušas nelielas kustību grūtības.

Krusts Sevo ciematā bija uzstādīts 2005. gadā par godu Jāņa Pāvila II 1998. gada vizītei netālajā Brešas pilsētā. Tas bija 30, bet tam piestiprinātais Jēzus tēls – sešus metrus augsts un svēra 600 kilogramus.

Negadījums noticis tikai pāris dienas pirms nedēļas nogalē gaidāmās divu pāvestu – Jāņa Pāvila II un Jāņa XXIII – kanonizācijas ceremonijas, kurai par godu Roma gatavojas uzņemt aptuveni 800 000 svētceļnieku. Sagadīšanās pēc mirušā jaunekļa ģimene dzīvo Jāņa Pāvila II ielā, raksta laikraksts “Corriere della Sera daily”.

LA.lv