×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
11. oktobris, 2012
Drukāt

Itālijā samazinās ienākumu nodokli

Foto - AFPFoto - AFP

Itālijas valdības vadītājs Mario Monti negaidīti paziņojis, ka samazinās ienākuma nodokli mazāk pelnošajai sabiedrības daļai, informē ziņu aģentūra “Associated Press”.

Nodokļu samazinājumi ir daļa no plāna, kas ļaus sabalansēt 2013. gada budžetu, vienlaikus atvieglojot nodokļu slogu ģimenēm ar maziem ienākumiem, stimulējot ekonomisko izaugsmi un veicinot jaunu darbavietu radīšanu, atsaucoties uz Monti paziņojumu, skaidro “AP”.

“Jaunais budžets pierāda, ka atmaksājas budžeta disciplīna, ko šī valdība aizsāka jau pirmajā dienā pēc darba uzsākšanas,” sacīja Itālijas premjerministrs. Viņa plāns paredz, ka nākamgad no 23 līdz 22 procentiem tiks samazināts ienākuma nodoklis tiem itāliešiem, kuru alga gadā nepārsniedz 15 tūkstošus eiro, kā arī no līdzšinējiem 27 līdz 26 procentiem samazināsies nodoklis tiem, kuru alga ir 15 līdz 28 tūkstoši eiro gadā. Līdztekus šiem pasākumiem valdība apņēmusies noteikt jaunu finanšu transakciju nodokli, kā arī par trīsarpus miljardiem eiro samazināt valsts tēriņus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+