×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
16. augusts, 2017
Drukāt

Itālijā sarūk nelegālo imigrantu skaits (1)

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Itālijas iekšlietu ministrs Marko Minniti

Itālijas iekšlietu ministrs Marko Minniti atzinis, ka beidzot ir kļuvis saredzams atrisinājums valsti vairākus gadus nomākušajai migrācijas krīzei. “Migrācijas plūsmas vadīšana ir ļoti smaga, bet ne neiespējama,” teica ministrs.

“Es uzskatu, ka mēs joprojām esam tunelī, un šis tunelis ir garš. Tomēr pirmo reizi es sāku saskatīt gaismu tuneļa galā.” Atbilstoši Iekšlietu ministrijas datiem, šogad Itālijā laivās un kuģos ieradušies 97 293 nelegālie imigranti. Salīdzinot ar šo pašu periodu pērn, šādā ceļā Itāliju sasniegušo imigrantu skaits sarucis par 4,1%. Augusta pirmajā pusē, salīdzinot ar šī paša laika posma datiem pērn, Itālijā ieceļojušo nelegālo imigrantu skaits ir sarucis par 73%. Nelegālo ieceļotāju skaita sarukums konstatēts laikā, kad Itālijas flote uzsākusi operāciju Lībijas teritoriālajos ūdeņos, bet Itālijas valdība izvirzījusi stingrus noteikumus nevalstiskajām organizācijām, kas Vidusjūrā savos kuģos uzņem nelegālos imigrantus. Lībija ieslīga haosā 2011. gadā, kad rietumvalstu atbalstītie nemiernieki gāza vairākas desmitgades valdījušā pulkveža Muamara Kadafi valdību. Valsti pārņēma anarhija un konkurējošo bandu kari, bet cilvēku kontrabanda no Lībijas uz Itāliju sasniedza bezprecedenta apmērus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. =Nelegālo ieceļotāju skaita sarukums konstatēts laikā, kad Itālijas flote uzsākusi operāciju Lībijas teritoriālajos ūdeņos, bet Itālijas valdība izvirzījusi stingrus noteikumus nevalstiskajām organizācijām, kas Vidusjūrā savos kuģos uzņem nelegālos imigrantus. =
    Laikam ES vai vismaz Itālija ir sapratusi, ka tas – ”bēgļi”- ir organizēts proces ar pelnīšanu.
    Kāpēc neraksta tieši – cilvēku kotrbandistu organizācijas…

Draugiem Facebook Twitter Google+