×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
14. oktobris, 2016
Drukāt

Itālija vēlas nogrimušā migrantu kuģa vraku novietot ES ēku priekšā (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ilustratīvs foto

Pagājušajā gadā Vidusjūrā nogrimušā migrantu kuģa vraks būtu jānovieto Eiropas Savienības (ES) ēku priekšā kā atgādinājumus nebūt savtīgiem, piektdien paziņojis Itālijas premjerministrs Mateo Renci.

2015.gada 18.aprīlī Vidusjūrā, nogrimstot migrantu kuģim, dzīvību zaudēja vismaz 868 cilvēki.
“Eiropai ir jāmaina sava pieeja (..) migrācijai,” uzrunā ANO Pārtikas un lauksaimniecības organizācijā (FAO) paziņoja Renci.

“ES dominē nacionālais egoisms (..), bet Eiropa ir dzimusi, lai nojauktu sienas, nevis tās uzslietu. Tāpēc es ierosināšu, lai kuģis, ko mēs izcēlām 2015.gadā, tiek novietots Eiropas institūciju priekšā,” sacīja Renci.

“Es vēlētos, lai vraks (..) atgādina mums, kā cīnīties ar savtīgumu,” viņš piebilda.

Renci pēc traģiskā negadījuma apņēmās izcelt no jūras dzelmes nogrimušo kuģi, lai varētu atgūt vrakā palikušos migrantu līķus, mēģināt tos identificēt un pēc tam pienācīgi apglabāt.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. RENCI!!! EIROPA NAV NO GUMIJAS!!! TO VRAKU VARI IZSTĀDĪT SAVĀ PAGALMĀ, LAI TEV RODAS PRĀTS!!! KATRS NORMĀLS CILVĒKS AIZSTĀVĒS SAVU VALSTI NO IMIGRANTU – PAŠLABUMA MEKLĒTĀJU – ORDĀM!? LABĀK MEKLĒ UN NOVĒRS ŠO TRAĢĒDIJU SAKNĒ, LAI CILVĒKI VARĒTU UZTURĒTIES SAVĀ KONTINENTĀ, NEVIS DRĀZTIES PĀRI JŪRĀM PĒC LABUMIEM, KO SAPELNĪJUŠI CITI!???

  2. Bizness uz līķiem – tīrā itāļu stilā izspiest naudu no abiem – bēgļiem un arī ES… Mēs tik humāni ( mēs tik humāni pelnam un pārējais ir jums arī samaksāt par to…)

Draugiem Facebook Twitter Google+