Sports
Futbols

Itālijas futbolistiem ceļā uz Krieviju būs jāpārvar zviedru barjera 0

Spanish retired footballer Fernando Hierro shows the name of Italy during the FIFA football World Cup 2018 European play-off draw, on October 17, 2017 in Zurich. / AFP PHOTO / Fabrice COFFRINI

Itālijas futbola izlasei kvalifikācijas “play-off” kārtā būs jāpārspēj Zviedrija, ja tā vēlas sasniegt 2018.gada Pasaules kausa finālturnīru, noskaidrojās otrdien notikušajā izlozē.

Četrkārtējā pasaules čempione pirmo cīņu aizvadīs Zviedrijā, bet atbildes mačs risināsies Itālijā.

Vēl citos pāros Ziemeļīrija sacentīsies ar Šveici, Horvātijai pretim stāsies Grieķija, bet Dānija spēkosies ar Īriju.

Itālija piedalījusies 18 no 20 Pasaules kausiem un kvalificējusies katram turnīram kopš 1958.gada. Iepriekšējo reizi tā sacensībās triumfēja 2006.gadā Vācijā. Savā atlases grupā šoreiz tā palika otrā aiz Spānijas, desmit mačos ciešot tikai vienu neveiksmi.

Tikmēr Zviedrija bija smagākais no iespējamajiem neizsētajiem pretiniekiem. Tā savā grupā bija aiz Francijas, bet priekšā Nīderlandei.

Pirmie mači tiks izspēlēti laikā starp 9. un 11.novembri, bet atbildes cīņas notiks no 12. līdz 14.novembrim.

LETA jau vēstīja, ka finālturnīrā no Eiropas zonas automātiski iekļuva deviņu kvalifikācijas apakšgrupu uzvarētājas, kas bija Francija, Portugāle, Vācija, Serbija, Polija, Anglija, Spānija, Beļģija un Islande, kamēr astoņas no deviņām labākajām otrajām vietām iekļuva “play-off” kārtā, kurā sadalīs vēl četras ceļazīmes.

Latvijas izlase savā apakšgrupā divreiz uzvarēja Andoru, bet reizi cīnījās neizšķirti ar Fēru salām.

Pasaules kausa finālturnīrs nākamgad Krievijā notiks no 14.jūnija līdz 15.jūlijam.

LA.lv