×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
15. augusts, 2015
Drukāt

Itālijas karaflote: pārpildītā kuģī Vidusjūrā pie Lībijas gājuši bojā 40 migranti (2)

Foto- EPA/LETAFoto- EPA/LETA

Itālijas armijas flote, glābjot imigrantus 10.augustā.

Vidusjūrā pārpildītā kuģī uz ziemeļiem no Lībijas ir gājuši bojā vairāk nekā 40 migrantu, bet vairāk nekā 320 ir izglābti, sestdien paziņoja Itālijas karaflote.

Karaflote paziņoja, ka glābšanas operācija vēl turpinās, tāpēc tā nevar sniegt precīzu mirušo un izglābto skaitu.

Telekanāls “RaiNews24” un laikraksts “Corriere della Sera” ziņoja, ka mirušie migranti ir atrasti cilvēku kontrabandistu kuģa kravas telpā, kur viņi esot nosmakuši.

Kuģi, kas bija pārpildīts un sāka grimt, pamanīja Itālijas karaflotes helikopters uz dienvidiem no Itālijai piederošās Lampedūzas salas apmēram 40 kilometrus no Lībijas piekrastes.

Itālijas karaflotes kuģis tika nosūtīts palīdzēt cilvēkiem uz grimstošā kuģa. Kad jūrnieki izkāpa uz tā, viņi atrada bojāgājušos migrantus.

Eiropas Savienība (ES) piektdien paziņoja, ka Eiropa saskaras ar lielāko bēgļu krīzi kopš Otrā pasaules kara.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Klusēšana ir zelts Atbildēt

    Vainīgi,izrādās,ir nevis šie cilvēku kontrabandisti,bet gan mēs,kuri nepiekrītam viņu uzņemšanai,jo esam lielākais traucēklis viņu ienesīgajā cilvēktirdzniecības biznesā!

  2. Nesaprotamās dīvainības Atbildēt

    Kāpēc pat pie pašas Lībijas jūrā izglābtie nelegālie imigranti netiek nogādāti Lībijā,bet speciāli vesti uz Itāliju? Kāpēc netiek tiesāti izglābtie cilvēku kontrabandisti,kuru vainas dēļ,šie nabaga imigranti noslīkst tūkstošiem vai pat tiek nosmacēti kuģa kravas telpā,kā šajā gadījumā? Vai par šīm masu slepkavībām peļņas nolūkos (kā verdzības laikos,kad arī kuģu kravas telpās,ceļā no Āfrikas uz Ameriku gāja bojā tūkstošiem vergu),tiešām nevienam nav jāatbild pat 21.gadsimta Eiropā? Gaidām skaidrojumu!

Draugiem Facebook Twitter Google+