×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
2. septembris, 2016
Drukāt

Itāļus sanikno “Charlie Hebdo” karikatūra par zemestrīces upuriem (5)

Karikatūra, kas pārpublicēta "Twitter"Karikatūra, kas pārpublicēta "Twitter"

Itāļi piektdien pauduši sašutumu par Francijas satīras žurnāla “Charlie Hebdo” karikatūru par pagājušās nedēļas zemestrīces upuriem, kuri attēloti kā dažāda veida makaroni.

Karikatūrā “Zemestrīce itāļu stilā” redzams asinīm klāts vīrietis ar uzrakstu “Penne tomātu mērcē”, savainota sieviete ar uzrakstu “Penne au gratin” un kāja starp sabrukušas mājas stāviem ar uzrakstu “Lazanja”.

Dusmas par karikatūru pauda zemestrīcē teju iznīcinātās Amatričes pilsētiņas mērs Serdžo Piroci, vēsta valsts ziņu aģentūra “Ansa”.

“Kā, velns parāvis, var zīmēt karikatūru par mirušajiem!” paziņoja Piroci. “Es esmu pārliecināts, ka šī nepatīkamā un neveiklā satura neatspoguļo franču noskaņojumu.”

Francijas vēstniecība Romā izplatīja paziņojumu, ka karikatūra “absolūti neatspoguļo” Francijas nostāju un “tā ir preses karikatūra un žurnālistu brīvi pausts viedoklis.”

Lai arī daudzi itāļi izteica solidaritāti ar žurnālu pēc 2015.gada sākumā islāmistu sarīkotā slaktiņa tā redakcijā, toreiz sociālajos medijos rakstot “Je suis Charlie Hebdo” (“Es esmu “”Charlie Hebdo””), karikatūra žurnāla jaunākajā izdevumā šoreiz tviterī, “Facebook” un citviet izpelnījusies apzīmējumus “šausmīga”, “slikta gaume” un “necieņa”.

Daudzi vienkārši raksta “Es vairs neesmu “Charlie Hebdo””.

Itālijas vidienē 24.augustā notikušajā 6,2 magnitūdu zemestrīcē gāja bojā vismaz 294 cilvēki.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Ir lietas, par kurām nesmejas un neironizē, bet čārlijiem to nesaprast. Vienkārši neattīstīti stulbeņi ar visatļautības sindromu.

  2. Nu ko- jācer, ka atnāks atkal musulmaņi un izdezinficēs to čupu! Rietumu demokrāti jau nevar, smadzenes izmazgātas un ausis ilgviļņos…

  3. Šis žurnāliņš jau sen ir pelnījis,ka tas sadegtu ar zilu guni!

Draugiem Facebook Twitter Google+