Ivanāna atgriešanās spēlē “Flames” tiek pazemoti Bostonā 0

Raita Ivanāna atgriešanās spēlē NHL Kalgari “Flames” piedzīvoja pilnīgu sakāvi Bostonā pret pašreizējiem Stenlija kausa ieguvējiem “Bruins” – 0:9 (0:3, 0:4, 0:2).

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Ivanāns, kurš NHL nebija spēlējis kopš 2010. gada oktobra, laukumā pavadīja 11:05 minūtes, izpildīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un spēli beidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Uz gandrīz visu komandas biedru fona tas ir ļoti labs rādītājs, jo, piemēram, Kriss Batlers bija laukumā, kad bostonieši vienādos sastāvos iemeta septiņas ripas… Ivanāns spēlēja ceturtajā maiņā kopā ar Brendanu Morisonu un Tomu Kocopulosu.

“Bruins” jau pirmajās deviņās minūtēs iemeta trīs ripas un turpināja spēlēt tikpat pārliecinoši, sagādājot “Flames” piekto zaudējumu pēc kārtas. Kalgari hokejisti Rietumu konferencē ar 42 spēlēs iegūtu 41 punktu atrodas 12. vietā, “Bruins” (37-53) ir otrie Austurmu konferencē.

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Senators”  savā laukumā ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) pārspēja Tampabejas “Lightning”. Daugaviņš spēlēja 8:35 minūtes, kas bija mazākais spēles laiks savā komandā, zaudēja abos iemetienos un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu. “Senators” tā bija ceturtā uzvara pēc kārtas un komanda ar 41 spēlē iegūtiem 47 punktiem atrodas piektajā vietā austrumos.