Ivanāns gūst otros vārtus šosezon 0

Otros vārtus šīs sezonas Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārajā čempionātā otrdien guva latviešu uzbrucējs Raitis Ivanāns, palīdzot viņa pārstāvētajai Ebotsfordas “Heat” komandai ar 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) izbraukumā sagraut Sanantonio “Rampage” hokejistus.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10
Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”

Ivanāns guva savas komandas ceturtos vārtus, izceļoties otrās trešdaļas devītajā minūtē. Cīņas gaitā latvietis izpelnījās divus divu minūšu noraidījumus, veica divus metienus pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Ivanāns pagājušajā nedēļā pēc 15 mēnešu pārtraukuma uz vienu spēli atgriezās Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Kalgari “Flames” komandas sastāvā, bet pēc tam tika atkal nosūtīts uz “Heat”. 14 “Heat” komandas spēlēs Ivanāns izcēlies ar diviem gūtajiem vārtiem, divām rezultatīvām piespēlēm un vienu kautiņu.

Tikmēr zaudējumu piedzīvoja Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Sentdžonsas “IceCaps” vienība, kas ar 2:4 (0:3, 1:1, 1:0) savā laukumā piekāpās Toronto “Marlies” hokejistiem. Kulda pamanījās tikt pie kopumā sešām soda minūtēm, veica trīs nesekmīgus metienus pa vārtiem un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2. Šosezon aizvadītajās 22 AHL spēlēs Kulda guvis trīs vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis 22 soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +11.

NHL regulārā čempionāta spēlē otrdien Otavas “Senators” komanda ar latviešu uzbrucēju Kasparu Daugaviņu sastāvā, kas ar 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) izbraukumā sagrāva Pitsburgas “Penguins” vienību. Ja pirms tam Daugaviņš četros mačos pēc kārtas uz laukuma pavadīja mazāko spēles laiku savā vienībā, tad tagad otrajā spēlē pēc kārtas viņam otrs mazākais spēles laiks – desmit minūtes un 21 sekunde. Mazāk par latvieti uz laukuma atradās tikai centra uzbrucējs Zenons Konopka. Sev atvēlētājā laikā Daugaviņš veica divus nesekmīgus metienus pa pretinieku vārtiem, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Šīs sezonas 35 spēlēs NHL Daugaviņš guvis trīs vārtus, veicis četras rezultatīvas piespēles, nopelnījis 12 soda minūtes un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -3. NHL Austrumu konferences kopvērtējumā pēc šī mača “Senators” komanda ar 52 punktiem 44 spēlēs saglabāja piekto vietu.