Ivanovs un “Rodeo” triumfē superkausā 0

Par Superkausa sezonas motokrosā uzvarētāju prestižākajā MX PRO klasē kļuva Dāvis Ivanovs, bet komandu vērtējumā triumfēja Ventspils “Rodeo” motoklubs.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Superkausa sezonas pēdējā posmā Bērzu trasē Saldū MX Pro klasē pārliecinoši uzvarēja igaunis Tanels Leoks, pirmais sasniedzot finišu visos trīs braucienos. Aiz viņa muguras gan bija karstas cīņas un katrā braucienā savādāks līderu loks. Visstabilāk trīs braucieni padevās Ivo Šteinbergam – viena trešā un divas piektās vietas summā deva otro rezultātu! Tālāk Dāvis Līvs, igaunis Prīts Ratseps un Lauris Freibergs. Divos braucienos otro vietu izcīnīja Dāvis Ivanovs, neveiksmīga otrā brauciena dēļ viņam posmā tikai astotā vieta, tomēr ar Saldū sasniegto bija pietiekami, lai nosargātu pirmo vietu sezonas kopvērtējumā. Ivanovam piecu posmu summā 456 punkti, vecmeistaram Laurim Freibergam 444, Dāvim Līvam 440.

Senioru klasē pēdējā posmā uzvarēja Ronalds Baldiņš, sezonas kopvērtējumā pirmajā trijniekā Raimonds Baltgalvis (272), Jurģis Žukas (271) un Mareks Lavrovs (246). Jauniešiem gan posmā, gan sezonā pirmais Gatis Būmanis (259), otrais Elgars Jonass (256), trešais Dāvis Kurmis (232). Junioriem pēdējo posmu uzvarēja Rainers Žuks, kuram sezonas kopvērtējumā ar 235 punktiem sanāca otrā vieta aiz Dāvida Rjabova (245); trešais Toms Babris (226). Kvadru klasē abus braucienus uzvarēja Edgars Meņģelis. Piedaloties tikai divos no pieciem posmiem, Meņģelis uz augstām vietām kopvērtējumā nepretendēja. Sezonas garumā veiksmīgākie bija Ralfs Reinfelds (324), lietuvietis Mariuss Stasišķis (269) un Raivis Sootee (268).