×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
17. februāris, 2012
Drukāt

Īvāns: referendums konsolidēs latviešus un cels pašapziņu

ivans_dainis

Atmodas laika līderis un ekspolitiķis Dainis Īvāns uzskata, ka tautas nobalsošana konsolidēs latviešus un cels pašapziņu. Komentējot referendumu, kas paredz oficiālu divvalodību Latvijā, “Neatkarīgai” viņš pauž, ka parakstu savākšana par šo jautājuma bija šoks, taču no referenduma būs arī ieguvumi.

“Referendumam ir viens pluss – tas konsolidēs latviešus un cels mūsu pašapziņu. Esam mazliet atlaiduši rumpi, bet, kā izrādās, modrību zaudēt nekad nedrīkst. Tāpēc mums tādu šoku izraisīja parakstu vākšana par referenduma ierosināšanu. Bet nav ļaunuma bez labuma, un referendums būs liela izgāšanās mūsu ienaidniekiem. Rezultātā tas viss nāks par labu mums,” uzskata Īvāns.

Viņš vērtēja, ka nākamajā dienā pēc referenduma būs tāda pati diena un nekas nebūs mainījies. “Tāpat vien dzīvosim tālāk. Skaidrs, ka īsta miera nebūs un dažādi polittehnologi atkal mēģinās ko saorganizēt un izprovocēt sabiedrību,” uzskata Īvāns.

18.februārī Latvijā notiek referendums par Satversmes grozījumiem, kas paredz mainīt Satversmes 4., 18., 21., 101. un 104. pantu, iekļaujot tajos nosacījumu par krievu valodu kā otru valsts valodu, nosakot, ka arī pašvaldībās darba valodas ir latviešu un krievu valoda un ikvienam ir tiesības saņemt informāciju latviešu un krievu valodā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+