×
Mobilā versija
+15°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
20. marts, 2013
Drukāt

Ivars Bušmanis: Kāpēc jāaizsargā orālie čurātāji?

“Policija izdarīja to, kas tai bija jādara, – neatkarīgi no savas pārliecības vai emocijām nodrošināja Rīgas domes amatpersonu saskaņota piketa un gājiena norisi.”
 Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis 18. martā, attaisnojot policijas rīcību 16. martā pie Brīvības pieminekļa


 

I.B.: “Kad piedzēries brits naktī vienatnē klusi apčurā latviešu tautai vissvētāko pieminekli, policija viņu administratīvi soda. Kad piemiņa 16. martā tika publiski un skaļi zaimota pa dienu, orālie čurātāji, izrādās, ir jāaizsargā. Rīgas domei citi svētumi?”

“Diemžēl Slovākijā uzņēmumiem nācis modē nemaksāt nodokļus. /../ Vienā gadījumā būvuzņēmējs pat premjerministram piedāvājis pakalpojumus bez rēķina, lai izvairītos no PVN maksāšanas. Ja /../ viņam nav problēmu to piedāvāt premjeram, kas notiek ikdienas dzīvē?”
 Slovākijas premjerministrs Roberts Fičo 8. Reģionālajā nodokļu konferencē 5. martā

I.B.: “Nodokļu nemaksāšana ir dabiska uzņēmumu vēlme, ko pierādījusi lielo kompāniju “Starbucks”, “Apple”, “Google” vai “Amazon” izvairīšanās. Tomēr no deguna brilles nezog! Latvijā tikai Rungainis ir atklāti aicinājis nemaksāt nodokli un arī “tikai” sociālo.”

“Tāds pelēcīgs, bez harismas un ES vīzijas, kurai būtu atbalsts. Van Rompejs gatavojas aiziet no politikas.” 
Ojārs Skudra, Latvijas Universitātes Komunikācijas studiju nodaļas asociētais profesors 17. martā “Twitter

I.B.: “Tāds bija ES lielvaru vienošanās mērķis – kompromisa figūra, uz kuras fona varētu izcelties Merkele, un toreiz – Sarkozī, Berluskoni un Brauns. Piepildījās. Vai Dombrovskis kā kandidāts Eiropas Komisijas prezidenta amatam tiek piedāvāts līdzīgu apsvērumu dēļ?”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+