×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. maijs, 2013
Drukāt

Ivars Bušmanis: Suns zina, ko ēdis

Gaspar_GEORGES_GOBET_AFP_32

“Mums vajag Eiropas Savienību, kas respektētu fundamentālo principu – nacionālās dimensijas noteicošo lomu politikā. Eiropas Savienībai jāļauj tās dalībvalstīm piegādāt tās sociālās preces, ko tās pilsoņi pieprasa.”
 Portugāles finanšu ministrs Vitors Gaspars par ES pieprasītajiem budžeta ierobežojumiem


I.B.: “Ar vienu piebildi: par savu, nevis Vācijas un citu donorvalstu nodokļu maksātāju naudu. Tieši nenopelnīto sociālo preču piegāde ieveda grāvī Dienvideiropas valstis.”

 

Silva_3

“Meža dzīvnieki un kukaiņi ir galvenais proteīna avots cilvēkiem mežainajos apvidos, kamēr lapas, sēklas, sēnes, medus un augļi piegādā minerālvielas un vitamīnus, tādējādi nodrošinot barojošu diētu.”
 ANO Pārtikas un lauksaimniecības organizācijas (FAO) ģenerāldirektors Žozē Graciano da Silva 13. maijā konferencē Romā

I.B.: “Svētdien raku zemi. Izcēlu daudz maijvaboļu kāpuru, kurus mani kokerspanieli ar lielu apetīti notiesāja. Suns zina, ko ēdis. Izlasīšu FAO pētījumu par ēdamajiem kukaiņiem un šosestdien pats ķeršos klāt.”

 

 

 

Maximālā alga

“RE:Baltica” žurnālistes eksperiments, pastrādājot par kasieri veikalu tīklā “Maxima”, atklāja to, ko zināju. Mana vedekla, pēc skolas nevarēdama atrast darbu, arī tikpat viegli tur iesāka. Atšķirība tikai tā, ka viņai 280 lati mēnesī likās gana liela nauda. Šajā ziņā Latvijā lielākais darba devējs vienlaikus ir lielākā arodskola.

Protams, darba samaksa “Maxima” strādājošajiem var likties nepietiekama. Taču visbiežāk tā ir atbilstoša pārdevējas pieredzei un apkalpošanas kultūrai. Lai “Maxima” varētu turpināt būt zemo cenu līderis, tam nekas cits neatliek kā būt arī zemo algu veikalam. Tāpēc tā ir Maximālā iespējamā alga. Par visu padomāts…

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+