Uncategorized

Ivars Puga jauno teātra sezonu sāk kā precēts vīrs 6

Foto – Facebook.com

Kā raksta žurnāls “Kas Jauns”, jauno teātra sezonu Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ivars Puga (57) sāk precēta vīra godā, jo liecinieku – sava teātra kolēģa Ulda Dumpja un viņa kundzes Dainas – klātbūtnē kādā Rīgas dzimtsarakstu nodaļā par sievu apņēmis savu četrus mēnešus vecā dēla Bernharda māmiņu Ditu Ulmani (36).

Ar Ditu, kas pēc laulībām pārgāja vīra uzvārdā, Ivars satuvinājās teātrī apmēram pirms četriem gadiem, kad jau kādu laiku bija pašķīries no ilggadējās dzīvesbiedres aktrises Daces Bonātes. Arī Ditas darba vieta ir Latvijas Nacionālais teātris, kur viņa ir grima māksliniece.

Pēc laulībām aktieris atklāj, ka pats brīnās, jo viņa izdomātais bijis atšķirīgs no tā, kādu realitāti viņš tagad piedzīvo. “Ir neticama stabilitātes izjūta, piederīgums – tā, ka būtu “pie vietas”. Forši! Tīri intuitīvi jutu, ka bērns pieprasa, lai mēs kļūtu ar vienotu ģimeni – ar vienu uzvārdu. Pēc apprecēšanās jūtamies vēl tuvāki viens otram.”

Ivaram no iepriekšējās laulības ir divi pieauguši bērni – Ieva un Roberts, savukārt Ditai ir divpadsmitgadīga meita Estere Elīza.

LA.lv