×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
25. decembris, 2015
Drukāt

Iveta Vējone ir patronese septiņiem projektiem (8)

Foto-LETAFoto-LETA

Dažu mēnešu laikā, kopš Valsts prezidenta amatā stājies Raimonds Vējonis, viņa kundze Iveta Vējone kļuvusi par patronesi septiņiem projektiem un akcijām, liecina informācija Valsts prezidenta mājas lapā internetā.

Vējones prioritātes ir izglītības un sociālās jomas projekti un atbalsts bērniem.

Valsts prezidenta kundze ir uzņēmusies patroneses pienākumus akcijai “Meklējam sirdsmāsiņu”, kurā par pacientu aprūpi tiek sveiktas Stradiņa slimnīcas māsas.

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību ģimeniskās aprūpes nozīmei un veicinātu SOS bērnu ciematu attīstību, Vējone ir piekritusi kļūt par SOS Bērnu ciematu asociācijas patronesi.

Valsts prezidenta dzīvesbiedre ir nesen bērnu slimnīcas uzsāktās priekšlaikus dzimušo bērnu aprūpes programmas “Drošais apmetnis” patronese.

Viņa pievērsusies arī Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” attīstības fonda bērnu un jauniešu projektam “Bērnu laukuma izveide bērniem ar funkcionēšanas traucējumiem”, kura būvniecība tiks uzsākta 2016.gadā.

Iveta Vējone piekritusi Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) Izglītības padomes aicinājumam kļūt par latviešu diasporas skolu patronesi.

Viņa paudusi Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienam, kurā šogad tika vākti līdzekļi 42 smagi slimu bērnu māmiņu atbalstam – auklīšu dienesta nodrošināšanai.

2015.gada nogalē Valsts prezidents un Iveta Vējones kundze kļuva par Latvijas Nacionālās operas un baleta patroniem.

Valsts prezidenta amatā Raimonds Vējonis ir pusgadu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Varbūt vēl jāizstrādā projekts, kas samazinātu pamesto bērniņu skaitu . Izstrādāt topošo māmiņu un tēvu atbildības apziņu, nevis ražot nabaga bērniņus , lai saņemtu valsts pabalstus , vairāk sevis dēļ , alkohola iegādei .Prezidentes kundzei veiksmi!

  2. Lai veicas, malacis! Vienai visu nepaveikt, lai rodas sponsori un atbalstitaji! Dzivosim draudzigi!

  3. Malacis,lai veicās!

  4. A, šos nauda neinteresē

  5. HMMM, vai paspēs visus šos pienākumus veikt? Vai tikai
    “skaitīsies”? Man arī tā šķiet mazliet ārēja izrādīšanās.

  6. KA NEPĀRCENŠAS ,IZRĀDE.

    • Kāpēc izrādīšanas, beidzot redzam, prezidentu un kundzi, kurus neinteresē tikai nauda. Bērziņa kundze bija tikai uz papīra

Draugiem Facebook Twitter Google+