×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
1. februāris, 2015
Drukāt

Izbeidz kriminālprocesu par advokāta Grūtupa nāvi (5)

Foto-LETAFoto-LETA

Advokāts Andris Grūtups.

Valsts policija šonedēļ pēc vairāk nekā pusgadu ilgas izmeklēšanas izbeigusi kriminālprocesu par pazīstamā advokāta Andra Grūtupa nāvi pagājušā gada vasarā.

Izpētot ekspertīžu rezultātus un noskaidrojot citus apstākļus, kriminālprocess izbeigts, jo konstatēts, ka viņa nāve nav bijusi saistīta ar noziedzīgu nodarījumu, un konstatēts, ka persona izdarījusi pašnāvību, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Ance Rozīte.

Jau ziņots, ka pērn 15.jūnija vakarā dzīvoklī Rīgā, Vaļņu ielā 11, tika atrastas advokāta mirstīgās atliekas. Kā toreiz informēja Valsts policija, notikuma vietā policisti atrada Grūtupa līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm – šautu brūci krūšu kurvī. Līdzās nelaiķim atradās arī šaujamierocis – pistole, kas piederējusi Grūtupam.

Grūtupam bija smagas veselības problēmas. Kā liecina LETA rīcībā esošā informācija, advokātam bija onkoloģiska saslimšana.

Jau toreiz policija paziņoja, ka galvenā policijas izvirzītā versija ir, ka Grūtups ir izdarījis pašnāvību. To apliecināja arī dzīvoklī atrastā pirmsnāves vēstule.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. “Kriminālprocesu” vai tikai “izmeklēšanu”?

  2. sutnu sazverestibas upuri kluva advokaturas Dievs ..Viss ir noticis pecc labakajam tradicijam ..

  3. Vai tad, ja cllvēks gribētu izdarīt pašnāvību viņš šautu sev krūšu kurvī?!

  4. Jautājums LETAS skribentam Atbildēt

    pērn 15.jūnija vakarā dzīvoklī Rīgā, Vaļņu ielā 11, tika atrastas advokāta mirstīgās atliekas. ===================== Vai, ja cilvēku atrod pēc pāris minūtēm vēl siltu un pat bija iespējams izsaukt ātro palīdzību, lai glābtu dzīvību, jau uzskata par “mirstīgām atliekām”? Dīvaini! Kriminālistikā “mirstīgās atliekas”ir tad, ja atrod pēc vairākām dienām, mēnešiem vai gadiem atrod sadalīšanās stadijā …kādā laukā, mežā vai apraktu!

    • Cik atceros, bija atrastā kāda Grūtupa vēstule, ko toreiz nedrīkstēja izpaust. Tā izskatās, ka tā ir pazudusi! Viss ok mūsu vālstī!

Draugiem Facebook Twitter Google+