Latvijā
Rīga

Izceļas pamatīgs tracis: Puisis uz mājām atved gados vecāku draudzeni 16


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto RPP

1.marta naktī nepilngadīgais reibumā uz mājām atvedis gados vecāku draudzeni, tāpēc viņam izcēlies konflikts ar māti, vēsta Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Likumsargi reaģējuši uz izsaukumu Dzirciemā, kur kāda dzīvokļa durvīs lauzies vīrietis.Ierodoties notikuma vietā, pie norādītā dzīvokļa durvīm pamanīts puisis ar meiteni, kura, ieraugot policistus, uzskrēja vairākus stāvus augstāk. No dzīvokļa iznāca izsaucēja, kura paskaidroja, ka durvīs lauzies viņas 17 gadus vecais dēls. Puisis mājās bija pārradies ar draudzeni, taču māte viņus nav laidusi dzīvoklī. Sarunas laikā no puiša bija jūtama spēcīga alkohola smaka. Policistiem jaunietis skaidroja, ka ar draugiem dzēris vīnu.

Kārtības sargi devās vairākus stāvus augstāk, kur sastapa jaunieša draudzeni. Māte un puiša jaunā draudzene, ieraugot viena otru, sāka lamāties ar cieņu aizskarošiem vārdiem. Pārbaudot jaunietes datus, noskaidrots, ka viņa ir 21 gadu veca. Meitene pastāstīja, ka draugu kompānijā satikusies ar puisi un viņam piedāvājusi vīnu. Abi kopā lietojuši grādīgo dzērienu līdz nolēmuši doties uz puiša mājām.

Uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatīja nepilngadīgo puisi un nolēma viņu hospitalizēt. Veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā noskaidrots, ka viņš ir 1,36 promiļu reibumā.

Jaunietei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par nepilngadīgā novešanu līdz dzēruma stāvoklim. Savukārt puisim par atrašanos alkohola reibumā, būdams nepilngadīgs.

Saistītie raksti
LA.lv