×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
6. novembris, 2017
Drukāt

Izcēlies politiska rakstura strīds: Ārzemnieks spēļu zālē draud apmeklētājam ar nazi (4)

Foto RPPFoto RPP

Attēls no notikuma vietas

Likumsargi aizvadītajā sestdienā aizturējusi piedzērušos ārzemnieku, kurš spēļu zālē draudējis ar nazi, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

4. novembrī neilgi pēc pulksten 3.00 likumsargi devās uz izsaukumu Maskavas ielas apkaimē, kur kādā spēļu zālē agresīvs klients ar nazi draudējis citam izklaides vietas apmeklētājam. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā pašvaldības policijas ekipāža.

Ierodoties izklaides vietā, bārmene norādīja uz kādu pie spēļu zāles stāvošu vīrieti. Darbiniece pastāstīja, ka manāmi iereibušais vīrietis sācis strīdu ar citu klientu, jo starp abiem izcēlies politiska rakstura strīds.

Sieviete stāstīja, ka strīda laikā konflikta izraisītājs no bāra paķēris nazi un aizlicis aiz piedurknes, piedraudot ar fizisku izrēķināšanos. Drīz pēc tam izsaukti apsardzes un policijas darbinieki.

Datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka pārkāpējs ir ārvalstnieks. Notikumā iesaistītie nogādāti Valsts policijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kuras valsts pilsonis vicināja nazi?

  2. Var trīsreiz minēt,kāda rakstura politiskais strīds,Maskačkā varēja izcelties.

  3. Bet ja viņš bus vai nu melnais(aiztikt nedrīkst jo tas būs rasisms) vai nelaimīgs “patvēruma meklētājs”,tad nekas nenotiks ,jo pret tādiem ir jāizturas iecietīgi,lai ko viņi būtu izdarījuši, citādi bus telefona zvans no Briseles .

  4. Pilnīgi tukšs un nekonkrēts raksts.

Draugiem Facebook Twitter Google+