Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
6. oktobris, 2016
Drukāt

Ugunsgrēks ēkā, kur atrodas Valsts valodas centrs un IUB (2)

Foto - Uldis GraudiņšFoto - Uldis Graudiņš

Ceturtdienas rītā izcēlies ugunsgrēks ēkā, kur atrodas Valsts valodas centrs un Iepirkumu uzraudzības birojs IUB), portālam “la.lv” pavēstīja aculiecinieki. No ielas ir redzami, kā no ēkas nāk melni dūmi.

Notikuma vietā ieradušās vairākas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta automašīnas. Dežurē arī ātrā palīdzība un policija.

Ugunsgrēks izcēlās ap plkst.10.40. Iespējams, ēkā dedzis kondicionieris.

Cilvēki ēku ir pametuši. IUB vakar bijušas mācības, un darbinieki domājuši, ka tādas ir arī šodien. Taču trauksme bijusi reāla.

Ēkas atrodas Eksporta ielā 6.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Domāju, ka Valsts valodas darbinieki varētu drusku enerģiskāk iestāties par valsts valodu, nevis tikai tupēt savos kantoros.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+