Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
6. oktobris, 2016
Drukāt

Ugunsgrēks ēkā, kur atrodas Valsts valodas centrs un IUB (2)

Foto - Uldis GraudiņšFoto - Uldis Graudiņš

Ceturtdienas rītā izcēlies ugunsgrēks ēkā, kur atrodas Valsts valodas centrs un Iepirkumu uzraudzības birojs IUB), portālam “la.lv” pavēstīja aculiecinieki. No ielas ir redzami, kā no ēkas nāk melni dūmi.

Notikuma vietā ieradušās vairākas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta automašīnas. Dežurē arī ātrā palīdzība un policija.

Ugunsgrēks izcēlās ap plkst.10.40. Iespējams, ēkā dedzis kondicionieris.

Cilvēki ēku ir pametuši. IUB vakar bijušas mācības, un darbinieki domājuši, ka tādas ir arī šodien. Taču trauksme bijusi reāla.

Ēkas atrodas Eksporta ielā 6.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Domāju, ka Valsts valodas darbinieki varētu drusku enerģiskāk iestāties par valsts valodu, nevis tikai tupēt savos kantoros.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+