Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
20. septembris, 2014
Drukāt

Izcilajai aktrisei un ekrāna leģendai Sofijai Lorēnai – 80

Foto: scanpix, alloverpressFoto: scanpix, alloverpress

Kritiķu un skatītāju aptaujās viņa joprojām tiek atzīta par pasaules skaistāko sievieti, izcilāko aktrisi, lielāko ekrāna leģendu. Viņas kontā ir vairāk nekā simt lomu un vairāk nekā piecdesmit godalgu: “Oskars”, Kannu kinofestivāla un Britu kino un TV mākslas akadēmijas balva, Volpi kauss, sešas Dāvida Donatello balvas, Gremija balva, piecas īpašās Zelta globusa balvas, kā arī citas balvas un nominācijas.

1991. gadā Amerikas kinoakadēmija piešķīra viņai balvu par mūža ieguldījumu un pasludināja viņu par “vienu no pasaules kino dārgumiem”. Septiņdesmit divu gadu vecumā viņa piedalījās fotosesijā slavenajam “Pirelli” kalendāram. Viņas vārds ir SOFIJA LORĒNA. Sestdien, 20. septembrī, dīvai aprit astoņdesmit. Agrāk žurnālistu jautājums par jaunības un skaistuma noslēpumu aktrisi esot mulsinājis. Tagad viņa zina atbildi. Un ir gatava dalīties savā pieredzē.

Pievienot komentāru

Francijas vēlētājus īpaši nesatraucot ES liktenisFrancijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs
Draugiem Facebook Twitter Google+