×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. marts, 2013
Drukāt

Izcilākais Vītolu fonda stipendiāts – četrus gadus tikai desmitnieki

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Edvīns Samulis jau septiņus gadus kā mecenāts sadarbojas ar Vītolu fondu un šo gadu laikā gan stipendijām centīgiem studentiem no maznodrošinātām ģimenēm, gan balvām labākajiem studentiem ziedojis vairāk nekā 74 000 latu.


 

Vakar 200 līdz 400 latu balvas par sekmēm, kas nav zemākas par deviņām ballēm, saņēma 12 izcilākie Vītolu fonda stipendiāti, kuri studē Latvijas Universitātē (LU), Daugavpils Universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Ventspils Augstskolā, Liepājas Universitātē, un četri labākie Banku augstskolas studenti.

Minētā augstskola E. Samulim īpaši tuva, jo tajā viņš ir Goda profesors. Labi studenti nāk no dažādām Latvijas pilsētām un lauku pagastiem.

Visizcilākais pēdējo gadu Vītolu fonda stipendiāts ir LU Matemātikas un fizikas fakultātes students Mārtiņš Kokainis, kurš četros studiju gados ne reizi nav saņēmis zemāku vērtējumu par desmit ballēm, dzimis Viesītē. Savukārt LU Ārstniecības fakultātes studentes Alises Grāmatnieces vidējā atzīme ir 9,1. Meitene nāk no Salas novada.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+